Skupinová výhra v loterii A4E aneb další podvodná reklama na LotteryHeroes

Market News

Českým internetem se šíří další lživá reklama propagující sázení v loteriích přes Lottery Heroes.

Reklama odkazuje na článek v Market News, který vypráví příběh skupiny zaměstnanců aerolinek A4E, kteří vyhráli v loterii díky společnému sázení, takzvanému syndikátnímu sázení.

Článek vás dále vyzývá, abyste se registrovali do LotteryHeroes a začali také skupinově sázet.

Podvod

VýhraNa LotteryHeroes je řada podvodných reklam, na jednu jsme upozornili už v minulosti. Ta tehdy zaručovala výhry v loterii, což je samozřejmě nemožné.

Článek v Market News sice nezaručuje výhry, nicméně je také podvodný. V první řadě proto, že vypráví příběh, který se nestal, skupina zaměstnanců A4E v loterii nevyhrála.

LotteryHeroesV článku je použita fotka jiných lidí, kteří sice vyhráli v loterii, ale s Lottery Heroes nemají nic společného. Na fotce jsou zaměstnanci demoliční firmy ze Severního Irska, kteří dohromady vyhráli 253 tisíc liber, každý si tedy přišel na 14 tisíc, což na opuštění práce opravdu nestačí. Nebyla to tedy výhra 28 milionů, jak tvrdí Market News.

Web MarketNews není žádný zpravodajský server, je to jen účelně stvořená stránka s podvodnou reklamou, z níž všechny odkazy směřují právě na Lottery Heroes.

Co je Lottery Heroes

Samotné Lottery Heroes je v podstatě jen služba, která přeprodává lístky do zahraničních loterií, přičemž si k tomu přidává obrovskou marži, takže kolikrát za sázku zaplatíte až dvojnásobek toho, co by vás stála, kdybyste ji koupili přímo.

Ponechme stranou ostatní možnosti Lottery Heroes, protože jeden základní fakt zůstává, loterie je prostě loterie, tedy hra náhody, a žádný systém na světě vám nemůže zaručit výhru.

Všechny ty podvodné reklamy na LotteryHeroes mají za cíl jen vydělat na provizích, které půjdou z vašich peněz, pokud přes tuto službu začnete sázet.

Závěr

Reklama na LotteryHeroes s příběhem o zaměstnancích A4E a jejich výhře v loterii je podvodná. Loterie je dílem náhody, nic vám nemůže zaručit výhru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *