Sociální trading binárních opcích

V posledních letech se velmi rozmohl sociální trading na Forexu a poslední dobou proniká i do binárních opcí.

Sociální trading

Sociální trading má původ v sociálních sítích, které jsou fenoménem internetu. Lidé sdílejí všechno možné se svými přáteli i s veřejností, od textů, přes různé soubory až po fotky a videa. Sociální sítě si postupně našly cestu i do obchodování na burzách a obchodníci začali sdílet své obchody v reálném čase. Lidé tak mají příležitost sledovat, učit se a případně i kopírovat obchody ostatních obchodníků.

Binární opce a sociální trading

Sociální trading binárních opcí
Klikněte pro zvětšení

Jelikož se obchodování binárních opcí začalo rozšiřovat teprve nedávno, není divu, že sociální trading binárních opcí je novinkou posledních měsíců. První vlaštovkou je v této oblasti broker Binaryo, který začal nabízet sociální trading jako první. Objevují se s ním ale problémy, takže nedoporučujeme u něj otevírat účet.

Princip sociálního tradingu je velmi jednoduchý. V nabízeném přehledu obchodníků a obchodů můžete sledovat, jak kdo obchoduje binární opce a s jakým úspěchem.  Měli byste si samozřejmě vybírat obchodníky s co nejvyšší úspěšností a jejich obchody můžete kopírovat.

Zadáte částku, kterou chcete investovat, a dáte „Copy trade“. Na živo jsme tento způsob obchodování sami nezkoušeli, ale objednávka by měla být limitní, takže se cena bude muset vrátit na úroveň, na které vámi kopírovaný obchodní vstupoval, abyste se také dostali do obchodu. To je samozřejmě správně, protože v případě klasických high/low opcí to ani jinak nejde, pokud má jít o dva stejné obchody.

Pokud se rozhodnete sociální trading binárních opcí vyzkoušet, je třeba dodat, že s brokerem Binaryo nemáme žádné zkušenosti, ale žádné negativní ohlasy jsme na něj zatím nezaznamenali. Svoji reputaci si teprve buduje, takže je na místě trocha opatrnosti. To znamená, že pokud se rozhodnete s ním obchodovat, doporučujeme začít s minimálním vkladem a po pár obchodech zkusit část peněz vybrat. Tak si nejlépe ověříte, jestli jde vše hladce. Pak můžete třeba vložit víc peněz a obchodovat větší částky.

Binaryo

Binaryo je minimální vklad 250 dolarů, peníze si můžete na účet poslat platební kartou, elektronicky (MoneyBookers, CashU, Webmoney a mnoho dalších) či bankovním převodem, u něj je ale minimální vklad 500 dolarů.

Minimální výše obchodu je 5 dolarů u 60sekundových opcí (ty se ale nedají kopírovat sociálním tradingem), u ostatních typů je to dolarů 30.

2 thoughts on “Sociální trading binárních opcích

    1. Dobrý den, je to platforma pro kopírování obchodů u brokera CToption. CToption je neregulovaný broker, takže první důvod se mu vyhnout. A sociální trading (kopírování) u binárních opcí jsem doposud viděl jen na velmi nízké úrovni, kdy nebyly k dispozici pořádné statistiky atd. Takže já bych o tom ani neuvažoval.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *