ŠPINAVÝ PODVOD: Binary Robot 365 recenze

V této recenzi Binary Robot 365 se podíváme na nového podvodného robota na binární opce, který se dostal na český trh.

Co je Binary Robot 365

Binary Robot 365 recenzeBinaryRobot365 je robot na binární opce. Jinými slovy program, který dokáže sám obchodovat za vás. Generuje obchodní signály, které pak realizuje v podobě obchodů na vašem obchodním účtu.

Něco takového má samozřejmě dělat s cílem vydělat vám peníze. Autoři tvrdí, že se jedná o nejlepšího robota, který má „až 90procentí úspěšnost“, což by znamenalo velké zisky.

A další zázrak, program je zcela zadarmo. Můžete tedy rychle zbohatnout zadarmo s Binary Robot 365? Ne, protože…

Binary Robot 365 je podvod

Řekněme to narovinu, tento robot je podvod, který vám žádné peníze nevydělá. Dokonce se nastane pravý opak toho, co slibuje, tedy prodělá vaše peníze.

Recenze, zkušenosti

Binary Robot 365 zkušenostiNa webu robota najdete samostatnou stránku s údajnými obchodními výsledky a recenzemi uživatelů. Jenomže všechno jsou to pouhé výmysly, nejedná se o zkušenosti skutečných uživatelů systému.

Fotky patří lidem, kteří o existenci Binary Robot 365 nemají ani tušení, natož aby ho vůbec kdy použili. Podívejte se na obrázek a uvidíte důkazy.

Past na falešném demo účtu

RobotProgram, na kterém je Binary Robot 365 založený, velmi dobře známe. Na stejném softwaru totiž stojí desítky podvodných robotů na binární opce.

Setkali jsme se s ním už nesčetněkrát a také jsme ho mnohokrát testovali. A pokaždé se stejným výsledkem, v reálném obchodování ztrácí peníze.

Podívejte se na obrázek a uvidíte příklady dalších podvodů, které jsou postavené na stejném softwaru, jako například Option Robot.

Na tomto programu je nejhorší, že obsahuje vestavěné demo, které falšuje výsledky. Některé obchody nechá proběhnout normálně, u jiných ale manipuluje s cenami podkladových aktiv, aby ze ztrát udělalo zisky. Uživatel bez zkušeností s burzovním obchodováním nemá šanci tento špinavý trik prokouknout.

Pravděpodobně většina lidí, která si Binary Robot 365 vyzkouší v testovacím režimu, uvěří díky ziskům, že tento program funguje. Následným logickým krokem pro ně bude otevřít si v rámci robota skutečný účet u brokera s vlastními penězi. Když pak ale nechají robota obchodovat se skutečnými penězi, rychle o ně přijdou, protože výsledky skutečného obchodování samozřejmě už falšovat nejdou.

Pravda

Takže jak Binary Robot 365 skutečně funguje, co je jeho opravdovým cílem? Je to velmi prosté, jedná se o nástroj klamavé reklamy vybraným brokerům. Dodejme, že většinou neregulovaným. Tito brokeři chtějí získat nové zákazníky, a tak se spojili s majiteli robota, který jim je za peníze posílá.

Aby to však fungovalo, vy musíte uvěřit, že vám robot může vydělat peníze. Proto to falešné demo, které bude generovat krásné zisky, ovšem nereálné. Když pak budete chtít obchodovat se skutečnými penězi, nepůjde to jinak, než si prostřednictvím robota otevřete účet u jednoho z předem vybraných brokerů. U žádné jiné společnosti vás robota používat nenechají.

Tim si podvodníci, jenž za tímto robotem stojí, zajistí, že udělají reklamu jen brokerům, kteří jim za ni zaplatí, a že vy nepůjdete obchodovat nikam jinam, kde by oni za vás nedostali zaplaceno. Proto se vše odehrává v rámci programu Binary Robot 365.

Závěr

Binary Robot 365 je špinavý podvod, který se vás prostřednictvím falešných výsledků demo režimu snaží přesvědčit, že je ziskový. Ale není, pokud ho necháte obchodovat s vlastními penězi, prodělá vám je!

Jestli si chcete obchodování binárních opcí vyzkoušet, udělejte to na skutečném bezplatném demo účtu u regulovaného brokera. Na něm uvidíte, jak se obchodováním dají vydělávat peníze, pokud se naučíte obchodovat ziskově.

Demo neopouštějte, dokud nebudete mít ziskovou strategii prověřenou testováním.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *