SPROSTÝ PODVOD: Martin Kollár a Obchodní ústav – recenze

V této recenzi Obchodního ústavu Martina Kollára dokážeme, že se jedná o podvod, který zneužívá binární opce.

O co se jedná

Martin Kollár je údajně bývalý zaměstnanec finančního ústavu, který se stal milionářem díky své metodě obchodování binárních opcí. Začínal jen s pár tisíci korunami a nyní má velký dům, tři auta, apartmán ve Španělsku a miliony korun na bankovním účtu.

Svoji obchodní metodu nejdříve předal svým známým, kteří díky ní údajně taktéž zbohatli, a nyní ji v rámci Obchodního ústavu předává dál široké veřejnosti. Počet volných míst je ale omezený, takže si máte pospíšit.

Život je tedy vlastně velmi jednoduchý, protože Vás Kollár zadarmo naučí vydělávat minimálně 2000 Kč denně bez většího úsilí…

Kollárův Obchodní ústav je podvod jako hrom

Stačilo pár okamžiků, abychom v Kollárově Obchodním ústavu poznali již třetí verzi dobře známého podvodu, který se v minulosti objevil pod jmény Akademie Wagnera a Abramovičova Akademie.

Texty prezentací jsou úplně stejné, dokonce se jedná o webové stránky se stejnou adresou, došlo jen k výměně fotek a k přepsání jmen. Tohle samo o sobě stačí pro konstatování, že je Martin Kollár podvodník. Ale ukažme si to na dalších důkazech.

Martin Kollár

Kollár samozřejmě je fiktivní osoba s fiktivním příběhem. Všechno vymysleli podvodníci s cílem vás zaujmout a přesvědčit k tomu, abyste s nimi začali obchodovat binární opce.

Důkazem je nejen skutečnost, že je Kollárův příběh naprosto stejný jako dříve u Wagnera a Abramoviče, ale také tím, že jeho fotografie pochází z fotobanky, podívejte se na obrázek. Nejedná se tedy o tvář skutečného obchodníka, ale o člověka, který pracuje jako model a své fotky prodává pro marketingové účely.

A Kollárův účetní Michal Bělohradský samozřejmě také neexistuje. Fiktivní postava účetního, který svědčí o výši majetku, byla u obou předchozích verzí tohoto podvodu také.

Recenze a zkušenosti

Na stránkách Obchodního ústavu najdete několik recenzí údajných reálných uživatelů, kteří prezentují své zkušenosti s obchodováním podle Kollárových rad. Pochopitelně jsou ale také všechny falešné a vymyšlené.

Podívejte se na obrázek vpravo a uvidíte, že fotky opět pocházejí z fotobanky, jedná se o marketingové obrázky. A jméno „Lukáč Konopka“? Ehm…

Falešný termín

The Wallet Magazine, ve kterém autor Zbyněk Nožka publikoval článek o Obchodním ústavu, není ve skutečnosti žádný reálný magazín. Můžete si zkusit kliknout na jakýkoliv odkaz (rubriky, události, jiné články) a uvidíte, že žádný jiný obsah ve Wallet Magazine není, všechno vede jen na Kollárovu stránku. Celé je to jen divadlo s vymyšleným příběhem.

Navíc článek obsahuje informaci s datem, do kdy se musíte do Obchodního ústavu registrovat, abyste stihli volné místo. Jako náhodou je datum vždy dnešní, přepisuje se automaticky na aktuální datum každý den. Volná místa samozřejmě nikdy nezmizí, jak to tak u podvodů bývá. Je to jen umělý nátlak, abyste jednali bez přemýšlení a nehledali skutečné recenze Obchodního ústavu Martina Kollára.

Jak to opravdu funguje

Když jsme už dokázali, že je Obchodní ústav podvod, je na čase si vysvětlit, v čem spočívá. Když se do něj zapíšete, budete vyzváni, ať si otevřete obchodní účet u určitého brokera binárních opcí a pošlete na něj peníze. Žádné demo, žádné testování. Nebudete mít na výběr, protože se jedná o placenou reklamu určitému brokerovi.

Pak bystě měli obchodovat binární opce tak, jak vám Kollár řekne. A hádejte, jak to dopadne? Své peníze proděláte a už je nikdy neuvidíte. Protože podvodníci obchodovat neumí, oni si jen nechají platit za posílání platících zákazníků určitému brokerovi.

Závěr

Obchodní ústav je podvod a Martin Kollár podvodník. Cílem je vás připravit o peníze tak, že budete nuceni obchodovat s vlastním vkladem podle ztrátové strategie.

Zapomeňte na to, že vám bude někdo vydělávat peníze zadarmo. Pokud chcete vydělávat obchodováním s binárními opcemi, otevřete si bezplatný demo účet a učte se a trénujte s virtuálními penězi tak dlouho, dokud nebudete ziskoví.

Teprve pak můžete na účet vložit skutečné peníze a začít s nimi obchodovat pro reálné zisky.

16 thoughts on “SPROSTÝ PODVOD: Martin Kollár a Obchodní ústav – recenze

 1. Ve zkratce:uvažoval jsem o zapojení se do Obchodního Ústavu „pana“ M. Kollára.Po dvou dnech, kdy mi s potěšením bylo sděleo jakým si p. Petrášem, že jsem měl to štěstí a byl jsem vybrán, jako budoucí žák, s dotazem, kdy uvažuji o vstupu na finanč.trhy.Lehce jsem se ho zeptal na možnost obchodovat demo, margins vstupů, na obchodní platformu–a mektal, jak žáček v pomocné škole…)
  (to mne naštěstí varovalo před unáhleností).
  Domluvili jsme si termín a p. Petráš mi zavolal. Neměl jsem ten den nachystané doklady potřebné k registraci, tak jsme se opět domluvili cca za tři-čtyři dny.
  A jaké bylo moje překvapení, když p. Petráš opět zavolal s dotazem, zda mám potřebné scany dokladů a vstupní kapitál a zda do toho tedy jdu?
  A já mu odpověděl, že zvažuju nabídky brookerů, protože podmínky na vstupní kapitál a komise se různí, tak jen bylo slyšet, jak v telefonu zalapal po dechu a !!poslal mne do prdele!!-doslovně– a okamžitě zavěsil.

  Před pár lety jsem podnikal na trzích (v komoditách, ale i v občním sektoru na NY a Chikago C.B. ) u IQ Trade-brooker p. Petera Večeři a tady byla ochota, vstřícnost a vše bylo O.K..Žádný TLAK.A po uzavření všech pozic, mi bylo do posl.dolaru vše z účtu vyplaceno.(bohužel, nemám žádné informace, že by obchodovali také Bin.Opce, ihned bych k nim šel).
  Shrnuto a podtrženo-Kollárův Ústav bude jedno velké zm*dstvo!!!
  BACHA NANĚ!!!

 2. Dobrý den. Mám podobnou zkušenost. Zaregistroval jsem se v obchodním ústavu Martina Kollára, za dva dny se ozvala slečna z Noble Option. Moc mi toho nevysvětlila, ale vklad na účet chtěla co nejdříve. Tak pozor na ně! Mějte se hezky.

 3. Díky za informaci, bylo mi velice podezřelé, že by někdo z dobrého srdce nechal vydělávat ostatní. Zkusil jsem napsat varování do diskuze pod článkem a jsem zvědav, zda to projde. Zatím se komentář nezobrazil. Zdraví Honza

 4. I mě se ozvala slečna z Noble Option s tím že mě povede a bude dávat rady než vše pochopím abych mohl obchodovat sám. Tak jsem na to velice zvědaví

  1. Broker Vám může maximálně vysvětlit, jak funguje obchodní platforma. Jestli se Vám bude snažit říkat, jaké máte otevírat obchody, tak Vám můžu na základě našich letitých zkušeností říct, že pravděpodobně proděláte. Člověk, který umí ziskově obchodovat, vydělává na svůj účet a nesedí na podpoře u brokera. Otázka vůbec je, zda by jeho investiční rady byly vůbec legální, protože je může poskytovat jen člověk, který na to má speciální licenci od regulátora. Jestli Vám bude radit, jak investovat, tak jedině na demo účtu. Pokud vám to neumožní, ruce pryč.

 5. Zkusil jsem. Ještě ten den se ozvala slečna a představila se jako Noble Option. Což je reálná firma. Je otázka zda pan Kollár s ní má něco společného:)

  1. Oni ty brokery můžou v průběhu času měnit a může se stát, že daný broker je v tom nevinně, a jakmile se to dozví, ukončí s nimi spolupráci. Takže tu nechceme zbytečně rozmázavat brokera, který o tom nemusí ani vědět.

 6. Myslím, že se v budoucnu můžeme těšit na opakování Kollára a obchodního ústavu pod jinými jmény.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *