SPROSTÝ PODVOD: Vydělávej s Filipem – recenze

V této recenzi dokážeme, že je program Vydělávej s Filipem podvod, který vám může jen prodělat peníze. Představuje ho Filip Horák.

O co jde

Vydělávej s Filipem webHorák tvrdí, že se během práce při univerzitních studiích seznámil ve společnosti GeniusTech s geniálním burzovním obchodním algoritmem, který posléze se svými přáteli rozvinul v rámci skupiny Justice League.

Tento algoritmus je nyní součástí programu, který údajně dokáže vydělávat 30 tisíc korun denně. A Horák vám ho nyní nabízí v rámci testovací fáze zadarmo, přičemž jeho prodejní cena údajně bude bez jedné koruny 200 tisíc.

Program funguje zcela automaticky, otázka tedy zní, můžete vydělávat s Filipem peníze a zbohatnout zadarmo?

Vydělávej s Filipem je podvod

Říkáme to roky a musíme to zopakovat, pokud vám někdo nabízí, že vám nějaký program bude zadarmo vydělávat peníze, něco není v pořádku a velmi pravděpodobně se jedná o podvod. A je jedno, jestli jde o binární opce nebo o něco jiného.

Klon ze zahraničí

Srovnání s 50k a WeekVydělávej s Filipem je jen další z podvodů, které k nám přišly ze zahraničí. V zahraničí se jmenuje 50k a Week, což znamená 50 tisíc (dolarů) týdně.

Tato anglická verze vypráví naprosto stejný příběh, ovšem jméno ústřední postavy a autora je Josh Harris. To je první důkaz, že se jedná o naprostý výmysl, příběh je fiktivní. Filip Horák neexistuje, je to fiktivní postava podvodného příběhu. Podívejte se na náš obrázek.

Recenze a zkušenosti

Na zahraničních webech můžete najít celou řadu pozitivních recenzí tohoto programu, včetně videí, ve kterých lidé vyprávějí své pozitivní zkušenosti. Všechno jsou to ale podvrhy, recenze jsou falešné!

Ve videích vystupují placení herci a ve statických recenzích jsou fotky z fotobank a vymyšlené texty. Proto pokud uvidíte někde pozitivní recenze programu Vydělávej s Filipem, vězte, že jsou také podvodné, jiná možnost není.

Ztrátový program

Podvodný obchodní robotNejlepší důkaz, že je Vydělávej s Filipem podvod, představuje samotný obchodní program, který vám dají k dispozici. Nejedná se totiž o žádné unikátní řešení, jak se vám Horák snaží ve svém videu namluvit. Je to velmi dobře známý program, který stvořili podvodníci.

Podívejte se na náš obrázek a uvidíte několik příkladů dalších podvodů, které používají stejný software, jako Pattern Trader, Cryptosoft nebo už zmíněný 50k a Week.

Co je podstatou tohoto obchodního programu? Vlastně nic. Je to generátor víceméně náhodných obchodních signálů, není založen na žádné skutečné obchodní strategii. Jelikož je tento obchodní program používán mnoha podvody, víme od jeho skutečných uživatelů, že při obchodování ztrácí peníze, je na něj mnoho negativní ohlasů.

Skutečným cílem programu Vydělávej s Filipem je nahnat vás k brokerovi Topbinary, abyste si u něj založili obchodní účet, vložili na něj bez přemýšlení peníze a přišli o ně ztrátami, které vám vygeneruje tento obchodní software. Dokud si totiž nepošlete peníze na účet, program nebude aktivní.

Podle ohlasů, které dostáváme od obchodníků, je Topbinary dobrý broker, ovšem pokud tímto způsobem akceptuje nové zákazníky od podvodníků, vidíme v tom problém.

Závěr

Vydělávej s Filipem je sprostý podvod, který vám chce prodělat peníze prostřednictvím bezcenného obchodního robota.

Pravda je, že je možné vydělávat peníze burzovním obchodováním, ale ne 30 tisíc denně, alespoň ne hned od začátku. Pokud máte o to zájem, zkuste si bezplatný demo účet a sami uvidíte, jak to funguje.

Burzovní obchodování je riziková činnost, peníze můžete vydělat, ale i prodělat. Proto je třeba se nejdříve učit na demu a připravit si vlastní ziskovou strategii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *