VAROVÁNÍ, Tomáš Stodola je PODVODNÍK

Tomáš Stodola
Web Tomáše Stodoly o binárních opcích.

Neuplynula dlouhá doba a objevil se nám tu další web o binárních opcích s velmi pochybným příběhem, který se nebojíme označit za podvodný. Má ho na svědomí Tomáš Stodola, který je velmi pravděpodobně další fiktivní osobou se smyšleným příběhem o velmi rychlém zbohatnutí na binárních opcích.

Kdo je Tomáš Stodola? Nejspíš podvod. Tvrdí o sobě, že bývalý řidič z Brna, který ve volných chvílích přišel na to, že může vydělat velké peníze na binárních opcích. Teď je díky tomu finančně nezávislý. Ale místo toho, aby si užíval svoji údajně tajnou metodu, zveřejnil ji a chce po vás, abyste si také otevřeli obchodní účet na binární opce a hned začali obchodovat, protože je to tak snadné…

Tento fiktivní příběh je jen další z řady, o kterých jsme už psali: Adam Bříza, Adam Nový, Martin ErbenJaroslav Baláž, Karolína Slapová a Klára Vaňková. Cílem je vás nalákat k neuváženému obchodování, což povede ke ztrátě vašich peněz.

Pojďme se podívat na některé varovné signály ze stránek Tomáše Stodoly.

„Já na této metodě první měsíc vydělal 29 000 Kč, druhý měsíc 243 000 Kč a už třetí měsíc 1 458 000 Kč.“

vs. „Měsíčně vydělávám přes 12000 € (přes 300 000 Kč).“

Dost protichůdná tvrzení. Třetí měsíc údajně vydělal 1,5 miliónu, ale teď vydělává přes 300 tisíc?

Nebo

„O této metodě se moc nemluví a většina lidí ani samotných bankéřů o ní neví. Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních opcí neposkytují běžným lidem.“

To je čistá lež. Obchodovat podle trendu určitě není nic tajného, je to přístup starý jako samotné burzovní obchodování. Stejně tak binární opce nejsou vůbec nic tajného, o čem by nevěděli bankéři nebo banky, je to zcela běžný investiční nástroj, se kterým může obchodovat doslova kdokoliv.

Nebo

„Je dobré registrovat se aspoň na dvou místech (tady a tady), protože pak budete vydělávat dvakrát rychleji.“

Další naprostý nesmysl. Obchodování u dvou brokerů vám přeci nepřinese nic navíc. Jaký je rozdíl obchodovat například 2 x 100 eur a 1 x 200 eur? Je to úplně stejné. Naopak, obchodováním u dvou brokerů se bude tříštit vaše pozornost a budete dělat chyby. Stačí vám jeden obchodní účet u jednoho brokera.

A konečně mezi Stodolou doporučovanými brokery je Zoomtrader, kterému se raději vyhněte širokým obloukem.

Aktualizace 2017

Stodola je aktivní podvodník i po čtyřech letech. Stačí se podívat na jeho aktualní stránku a uvidíte, že je to sprostý lhář. Každým rokem totiž aktualizuje rok ve svém životopise, do kdy pracoval jako řidič kamiónu.

Nejprve to byl rok 2013, dnes ukazuje rok 2015. Podívejte se na obrázek. Zkušeností s ním máme za ty roky už dost.

Závěr

Neustále musíme opakovat, že na obchodování binárních opcí není nic tajného ani nic zázračného, na čem byste mohli zbohatnout za jeden týden. Jedná se o běžný investiční nástroj pro obchodování na burze. Jeho výhoda spočívá v tom, že je velmi jednoduchý a obchodování si můžete vyzkoušet s relativně málo penězi.

S binárními opcemi se dají vydělávat peníze, přesto se do nich pouštějte až po zralé úvaze a důkladným seznámením s jejich obchodováním na demo účtu zdarma. Nenechte se strhnout emocemi, které může vyvolat Tomáš Stodola a jemu podobní smyšleným příběhem.

19 thoughts on “VAROVÁNÍ, Tomáš Stodola je PODVODNÍK

 1. Tak já jsem napsal komentář pod jménem
  neexistuje:

  neexistuje (146.185.31.*) napsal/a 30.12. 2014 22:25
  Binární opce

  Jak se na Topoption vkládají peníze a jaký je minimální vklad a minimální váše obchodů?

 2. Cau uplne nejvic je ten datum hahahaha. Kdyz neco delam tak poradne Stodolo.

  Marek (89.102.69.*) napsal/a 06.01. 2015 00:31
  VÝPLATA PENĚZ Topoption

  Dobrý den. Chci se zeptat, jak funguje vyplácení peněz? Když mám nějaké vydělané peníze a chci si je poslat na účet? Nebo jaký je rozdíl mezi POSLAT NA ÚČET NEBO NA KARTU? Děkuji

 3. Takže například u toho Stodoly v komentářích, když tam píšou někteří, že ta jeho metoda funguje, tak ty komenty jsou tedy falešné. Mám pravdu?

 4. A jinak účel těchto ‚milionářů‘ a la Stodola je celkem jasný. Odkazy mluví za vše… jednoznačně nábor oveček přes Affiliate odkaz.:-)

  1. Vydělávat obchodováním binárních opcí se dá, stejně jako třeba obchodováním akcií nebo Forexu. Ale chce to trochu času a učení, není to tak jednoduché, jak tvrdí Stodola a jemu podobní.

 5. A co Topoption, má někdo nějaké zkušenosti? Mě se některé obchody s nimi zdály přinejmenším pochybné.

 6. Díky za info, začal jsem uvažovat, že bych si to blíže prostudoval a ztratil tak svůj drahocený čas.

  Přeji hezký den

  1. Dobrý den, čas věnovaný poctivému studiu binárních opcí by ztracený určitě nebyl.

   1. A tady zas vystupuje jako Martin Kozel… viz níže. :O
    Máme si dát pozor i na brokera Optionavigator???
    Děkuji!

    google „27-letý muž z Prahy vydělal za týden práce z domu 3000€!“

 7. stačilo dať tú fotku maserati vyhľadať do google a hľa
  pauljunker.com
  trading-platform-online.com
  no čo dodať 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *