Topoption Android aplikace je na světě – recenze

Topoption android recenzePo dlouhém čekání konečně představil broker Topoption svoji mobilní aplikaci pro obchodování binárních opcí ve verzi pro Android. Pojďme se na ni podívat zblízka.

Topoption Android Mobile App vás uvítá přihlašovací obrazovkou, na které zadáte stejné přihlašovací údaje jako do webové platformy v internetovém prohlížeči, přihlásíte se tak ke svému obchodnímu účtu. Musíte tedy už nějaký mít založený na stránkách brokera.

Pak už vám nebrání nic v tom, abyste obchodovali. Aplikace je velmi jednoduchá, ovládání intuitivní, během pár minut se budete velmi dobře orientovat a hledat nějaký manuál vás ani nenapadne.

Druhy binárních opcí sice mobilní aplikace zatím nenabízí úplně všechny jako webová aplikace, ale nabízí ty nejpopulárnější, tedy klasické High/Low opce a Speedmaster – rychlé minutové až dvouminutové opce. Ostatní by měly přibýt časem.

Vstup do obchodu probíhá úplně stejně jako ve webové platformě, vyberete si podkladové aktivum, zadáte částku pro investici, vyberete směr nahoru nebo dolů, a obchod je v tu chvíli připraven k exekuci.

Jediná drobnost, kterou bychom možná Topoption mobilní aplikaci vytknuli, je, že se obchodní pozice neukazují všechny na jednom místě. Když například vstoupíte do klasického high/low obchodu a přepnete se pak na minutové opce, záložka obchodů bude prázdná. Musíte se zpět přepnout na high/low opce a z nich na záložku obchodů, abyste svoji pozici viděli. Ale to není nic zásadního, stačí o tom vědět.

Kromě obchodování nabízí mobilní aplikace také možnost základní kontroly účtu. Aplikaci vyvinula stejná firma jako webovou obchodní platformu, tedy Keystone. Zatím je dostupná jen pro Android v Google Play, verze pro zařízení od Applu je stále ve vývoji.

Závěrem krátký komentář. Mobilní aplikace je pro mnoho uživatelů určitě vítaným nástrojem, nicméně dávejte si pozor na to, abyste se obchodováním v mobilu či tabletu nenechali strhnout k nepromyšleným vstupům do pozic. Disciplína je při obchodování binárních opcí klíčem k ziskům.

Více o tomto brokerovi se dočtete v recenzi Topoption.

Topoption mobilní aplikace Topoption android Topoption mobile app

One thought on “Topoption Android aplikace je na světě – recenze

  1. Mobilní aplikaci vítám, jen mi přijde, že podle grafů, které v ní jsou se nedá moc dobře obchodovat, leda tak šedesátisekundové opce, snad časem přibude i graf, který je podobný tomu v sekci „Pro Option“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *