Topoption nasadil novou platformu a (ne)změnil podmínky

Broker binárních Topoption představil další změny. Poté, co letos přešel pod nového majitele do Řecka, přináší také novou obchodní platformu a vrátí původní podmínky.

Obchodní platforma

to1Novou obchodní platformu nasadil Topoption přes víkend, a jakožto úplná novinka trpí ještě několika nedostatky.

Broker potvrdil, že programátoři intenzivně pracují na jejím vyladění.

V platformě si všimnete menších novinek, jako je hedgování, které ale u binárních opcí nedává moc velký smysl.

Sociální trading

to2Mezi zásadní novinky patří funkce sociálního tradingu. V současnosti zatím není možné kopírovat obchody jiných obchodníků, jen můžete sledovat v grafech a v přehledech, jaké obchodní pozice otevřeli a uzavřeli. Funkce kopírování obchodů přibude později.

Jak ovšem asi víte, sami zastánci sociálního tradingu nejsme, protože ten podle nás představuje odevzdání kontroly nad svým kapitálem někomu jinému, koho nemůžete nijak ovlivnit.

Opce

to3Po upgradu je také širší nabídka binárních opcí. Vedle klasických High/Low najdete pod volbou StrategiX tak Above/Below (uzavře cena nad/pod určitou hranicí vzdálenou od aktuální ceny?), Range (uzavře cena v určitém pásmu nad/pod současnou úrovní?), Touch (zasáhne cena určitou vzdálenou úroveň před expirací opce?) a No touch (zůstane určitá vzdálená cenová úroveň nezasažena do expirace opce?).

Grafy

to4Práce s grafy se moc neliší od předchozí verze platformy, základní jsou k dispozici v nabídce Trade, pokročilé v Trade Pro.

Zatím lze přidat jen čtyři indikátory a bez nastavení parametrů, ale jedná se o jednu z věcí, které budou ještě dopracovány. Jako uživatelsky přívětivější hodnotíme volbu podkladových aktiv a expirací, podle našeho názoru je výběr rychlejší.

Platforma je nyní plně responzivní, takže ji lze používat i v mobilních zařízení, přizpůsobí se každé obrazovce přímo v internetovém prohlížeči. Kdo nechce, nemusí tedy používat mobilní aplikaci.

Podmínky

Jak už bylo řečeno, platforma je nová a trpí několika nedostatky. Jeden z nich způsobil menší zmatky mezi obchodníky, protože se může stát, že vám platforma zahlásí, že je minimální investice do obchodu 20 dolarů. Doposud to bylo 5 u krátkodobých opcí a 10 u ostatních.

Na podmínkách se nic měnit nebude, takže zmíněných 20 dolarů je chybou, která bude odstraněna a minimum zůstane na 5 a 10 dolarech.

Hodnocení

Je vidět, že se Topoption snaží vylepšovat, což je zcela určitě pozitivní jev. Širší nabídka opcí je jednoznačně vítaná. S definitivním verdiktem platformy po technické stránce si ale počkáme, až bude platforma vyladěná, což by mělo být do jednoho týdne.

Ale už teď můžeme říct, že se jedná o evoluci. Nejvíce funkcí mezi binárními platformami stále nabízí IQ Option, pro náročnější technickou analýzu pak podle nás zůstává nejlepší volbou Metatrader.

5 thoughts on “Topoption nasadil novou platformu a (ne)změnil podmínky

 1. Dobrý den
  Po změně,kdyz se chci přihlásit do TopOption co mám stažené jako mobilní aplikaci v mém telefonu mi to pořád píše,ze mám problém se signálem.
  Nevíte co s tím?
  Pavel M.

  1. Dobrý den, to vypadá, že ta původní mobilní aplikace už není funkční. Můžete si to ověřit dotazem přímo na Topoption. Ta nová platforma funguje celkem obstojně v mobilu přes normální internetový prohlížeč.

   1. Chci se zeptat zda je stále nejmenší možná investice 20 USD a zda se něco změnilo od dne upgrade k lepšímu?Mám na mysli chyby a nedoladěnosti. Zjistitt to nemohu neboť jsem vybral finance. Testuji tím mimo jiné jejich solidnost. Slíbili změny do týdne a ten již dávno uplynul.

 2. Souhlasím s Tomášem,od pondělí 6.7. do dnešního dne jsem se nemohl přihlásit na účet,neb jsem nedostal mail pro změnu hesla i přes to že jsem učinil vše potřebné.Pana Poláška s Option Trade jsem bombardoval co dvě hodiny ale nic kloudného z něj nedostal,tedy až na omluvu za přetížené servery a na radu abych vše opakoval každou půl hodinu.Pří přetížení opravdu výborná rada. Až dnes dopoledne jsem dostal od anglicky mluvící osoby radu (pan Polášek je prý na dovolené,rsp. všichni česky mluvící jsou na dovolené) abych použil anglickou verzi a to zafungovalo…Načasování změny (o dovolených nemluvě) bylo zvolené opravdu profesionálně. Mail který avizoval změnu jsem dostal ve čtvrtek 30.6. v 17.30. Pátek je malá sobota a o víkendu se dělají ty nejlepší obchody 😀 jaký div že měli v pondělí mazec. Žádný mail,žádná omluva…nic.Kdybych je sám neotravoval,možná bych čekal na přístup do mého účtu do soudného dne…..mimochodem 85% profit který jako lídr měli jsem u změny k lepšímu jak píšete nenašel,ale je možné že jsem je přes ty novinky jen přehlédl…že by opravdu soudný den ?

 3. Já to zatím moc jako evoluci nevnímám. A dost pochybuji o tom, že to natolik zásadně vylepší aby mě to přimělo k návratu.Na jinou skladbu stránek se dá rychle zvyknout ale tolik fatálních nedostatků přeci nemohli před spuštěním přehlédnout. Nikde jsem nenašel přepínání grafů na vyšší time frame grafů a vadí i mi i past v podobě přednastavených 100 dolarů na vklad. Při nepozornosti to může mít za následek vymazání mnohadenních zisků. Změny k lepšímu nevidím pro obchodníky s klasikou žádné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *