Topoption vylepšil svoji obchodní platformu pro binární opce

topoption1
Nová platforma.

Zřejmě nejoblíbenější broker binárních opcí (Topoption recenze zde) v České republice nasadil zásadně vylepšenou obchodní platformu. Podíváme se na ni v této recenzi.

Celkově se podle nás jedná o další krok vpřed, který upevňuje pozici Topoption mezi nejlepšími brokery.

Rychlost a kompatibilita

S novou platformou obchodujeme teprve pár dní, ale shodli jsme se na tom, že je svižnější a lépe se s ní pracuje. A zatím se zdá, že funguje dobře ve všech námi používaných prohlížečích, doposud jsme byli zvyklí, že nejlepší byl Google Chrome.

Nové funkce

Nová platforma nabízí několik drobných vylepšení, my jsme nejvíce ocenili rychlejší výběr podkladového aktiva, které chceme obchodovat. Do rolovacího okénka nabídky aktiv stačí napsat první dvě písmena a nabídka se vám zkrátí na odpovídající aktiva.

Nové opce

topoption2
Oblíbené Touch/No Touch opce.

Ještě důležitější změnou je rozšíření nabídky binárních opcí. Na záložce Classic najdete skutečně klasiku v podobě High/Low. Speed Master jsou rychlé opce se splatností 60, 90 a 120 sekund. One touch také známe dlouho, jsou o dosažení určité cenové hladiny a nabízejí nadstandardní zhodnocení, ale zároveň vyžadují nadstandardní pohyb ceny.

A konečně novinkou je záložka Touch/No Touch – to jsou druhé nejoblíbenější binární opce. S nimi spekulujete, že cena prorazí určité pásmo (nahoru nebo dolů), nebo že se v něm udrží.

Použitelné grafy

topoption3
Rozumně použitelné grafy.

Za největší novinku vylepšené obchodní platformy ale považujeme to, co najdete na záložce „Volba PRO“. Jde o nástroj pro zobrazování grafů, se kterým se dá rozumně pracovat, i když samostatnému řešení, jako je Metatrader, se pochopitelně nevyrovná. A dají se v něm přímo zadávat obchody s opcemi High/Low.

Nástroj „Pro“ vám umožní hned několik věcí. V první řadě je to volba časového rámce grafů (Time frame – od minutových až po čtyřhodinové grafy). Díky tomu můžete nejen obchodovat opce s delší splatností, ale také si rychle udělat „větší“ obrázek o dlouhodobějším vývoji ceny.

Příjemnou drobností je možnost přepínat zobrazení ceny mezi svíčkami, úsečkami a obyčejnou čárou. Dále máte k dispozici celou řadu indikátorů (ukazatelů), které můžete do grafů přidávat, nastavovat a odebírat. Poslední ikonka vlevo nahoře vám umožní otevřít panel nastavení, díky kterému si můžete grafy přizpůsobit po vizuální stránce. Na závěr výčtu funkcí malý tip, když kliknete do grafu a budete točit kolečkem myši, můžete rychle a pohodlně grafy přibližovat nebo oddalovat.

Závěr

Na definitivní závěry je zatím brzy, ale naše dosavadní zkušenosti jsou s novou platformou Topoption velmi pozitivní. Lépe se s ní pracuje, je svižnější a nabízí více možností než ta předchozí. Teď už si umíme představit, že je pro základní analýzy možné si vystačit s grafy přímo v platformě. Příjemné je také zjištění, že se někteří brokeři snaží svým obchodníkům vyjít vstříc, vnímají jejich připomínky a vylepšují svoji nabídku.

22 thoughts on “Topoption vylepšil svoji obchodní platformu pro binární opce

  1. Dobrý den, co je na stránkách brokera, Vám může vysvětlit jen broker. Podle mě to tam prostě zapomněli z doby před nasazením nové obchodní platformy.

 1. Ahoj,

  mohl by, prosím, někdo s Live účtem odpovědět na otázky viz. níže?

  1. Lze 60,90 a 120sekundové opce obchodovat na německém indexu DAX30 nebo pouze na měnových párech? A pokud ano, jaký je (na DAX30) průměrný Payout percentage?

  2. 60/90/120 vteřin se začne odpočítávat v okamžiku zadání příkazu nebo je expirace vázána vždy na celé minuty (13:00/13:30/13:01 atd.)?

  2. Jaká je velikost ticku na DAXu? Je to 0.5 bodu nebo méně?

  3. Jaké jsou intervaly expirace u klasických High/Low opcí? (Mám tím na mysli M5, M15, M30, atd.) A jaký je nejkratší čas expirace, je to M15 nebo nižší?

  4. Jaký průměrný Payout percentage u DAX30 u klasických High/Low opcí?

  5. Jak je krokována výše investice u klasických High/Low opcí? Je to vždy striktně $5/$10/$25/$50/$100/$250?

  Díky moc,
  Petr

  1. Ahoj,

   1) 60, 90 a 120sekundové opce lze obchodovat na: DAX, Apple, Google, zlato, ropu, a 11 měnových párů. Na DAXu je payout 68 %.
   2) Odpočet začne odkliknutím obchodu, na celé minuty nebo jiná kulatá čísla se nečeká.
   3) Velikost ticku na DAX je čtvrt bodu (0,25).
   4) U klasických high/low jsou nejnižší intervaly 15 minut, vstupovat do obchodu jde nejpozději 5 minut před splatností. Takže např. opci na expiraci v 13:00 lze koupovat x hodin předem až do 12:55.
   5) U klasických high/low je payout na DAX 75 %.
   6) Výše investice u klasických opcí jsou krokovány následovně: 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000, 2500. U krátkodobých je to 5, 10, 25, 250, 100, 250, 500, 1000.

 2. Nový engine Top Option je bezesporu přínosem,oproti staré verzi je rychlejší, problémy se zamrzáním jsem neregistroval, nové grafy jsou super. Ovšem má i své stinné stránky, přišlo mi, že se lehce snížily procenta výnosů, osobně mi vadí že si již není možné určit jakou částku chci investovat , musím si vybrat z předdefinovaných. Taky zmizel velmi praktický Option builder (nebo jsem ho nenašel), ten jsem osobně využíval dost často. Taky pokud dříve byla opce v hodně nadějné pozici bylo ji možné předčasně odprodat třeba se ziskem 50% . Teď když je opce za 10 USD v sebelepší pozici, můžete ji předčasně odprodat max za 8 USD. Takže za mě spíše palec dolů..

 3. Zdravím v novém roce, mám dotaz na TopOption – tady je hodně doporučujete, ale v ostatních příspěvcích, kde se dávají k dispozici výsledky obchodování, tak dle těchto není ani jeden z TopOption. Pročpak? A u jakého brokera tedy obchodujete?

 4. Zdravím, již delší dobu hledám způsob jak si z pohodlí domova na počítači něco přivydělat, je reálný pasivní příjem z binárních opcí? S ohledem na to že jsem začátečník a tedy nějaký čas zabere než se v tom zorientuji, projdu začátečnickýma chybama apod. Je reálné si takto dlouhodobě přivydělávat/vydělávat pokud se v tom člověk zapracuje a přijde na to co dělat a kdy? Nebo jde spíše o risk na způsob rulety (ve smyslu jeden měsíc to docela vyjde, druhý měsíc to však vyjít vůbec nemusí).

  1. Dobrý den, vydělávat si obchodováním je reálné a mnoho lidí se tím živí. Ruleta to určitě není, protože pohyby cen nejsou dílem náhody, ale důsledkem lidského uvažování. Ovšem co se týče příjmů, tak je to spíš jako podnikání, určitě nemůžete čekat, že budete mít každý měsíc pravidelný příjem ve stejné výši. Některé měsíce jsou velmi ziskové, některé méně, vyloučit nelze ani ztrátový měsíc. Takže musíte uvažovat v delších časových úsecích.

   1. A jak začít? Tak abych měl nějakou šanci… Co je lepší zkoušet za obchodování na začátku s vkladem třeba 100 dolarů, nebo jak k tomu přistupovat? Bavil jsem se s kamarády co podobné věci zkoušejí nebo dělají a ty mi naopak říkali že binární opce jsou druh podnikání těžší než obchodování s akciemi. Je lepší se zaměřit na akcie nebo tedy na binární opce na začátek?

    1. Dobrý den, podle mě je nejlepší začít s klasickými high/low binárními opcemi, u kterých je splatnost 15 minut a delší. Binární opce jsou podle mě nejjednodušší na obchodování, protože když budete obchodovat například zmíněné akcie, musíte ve svém systému vymyslet také výstupy z obchodů (jak ve ztrátě, tak v zisku), což představuje nemalé komplikace. U binárních opcí řešíte jen vstupy, takže je proměnných méně.

     1. Myslíte si, že je možné se pomalu rozjet z nuly (ze 100 dolarového vkladu) a postupně se vypracovávat, po tom co si důkladně vyzkouším demo účet, třeba i celý měsíc, nebo je lepší rovnou počítat s mnohem větší investicí do začátku na pokusy bankroty a znovu rozjíždění když to nevyjde.

      Rád bych se to naučil a rád bych se na to připravil, ale asi pořádně nevím jak a kde, přijde mi že k tématu binární opce a k tomuto stylu obchodu ani pořádně nemám co studovat, poněvadž se vše odvíjí od grafu a situace kterou musím zhodnotit a rozhodnout se… Dá se někde něco studovat ohledně tohoto obchodování?

     2. Dobrý den, pomalu se rozjet ze základního vkladu samozřejmě možné je, což ovšem neznamená, že se to určitě podaří všem. I když vyšší vklad třeba 200 znamená určitý užitečný polštář pro případné výkyvy. Zásadní je držet míru rizika nízko a neinvestovat moc ve vztahu k zůstatku na účtu. Co se týče materiálů, tak kromě článků, které pravidelně publikujeme, můžete čerpat techniky obchodování taky ze zdrojů, které se týkají jiných finanční nástrojů, jako jsou akcie, CFD a podobné. Přístupy jsou v základních rysech stejné, každý se je pak musí přizpůsobit podle svých potřeb.

  1. Dobrý den, u menších částek v řádu stovek dolarů to bývá levnější než přímý bankovní převod, ano.

 5. Dobry den mam dotaz na topoption sem vlozil 200 dolaru a 250 dolaru sem dostal bonus ..tedka disponuji 900 dolaru . Mohu si vybrat 650 dolaru ??

  Protoze na top option mi pisou ze musim mit obchodni obem 2500 dolaru … Mohu vas poprosit za vysvetleni ?

  1. Máte pravdu, u těch hodně rychlých opcí je max. je $250, ale předpokládám, že se to časem bude zvedat, brokeři to tak dělají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *