Upozornění na brokera binárních opcí Opteck

opteck
Takové poplatky jako u Optecku se jen tak nevidí.

Opteck se začal ke svým klientům chovat neférově, a proto jsme se rozhodli před tímto brokerem varovat.

Opteck dlouho patřil mezi nejlepší a na jistou dobu si tím zajistil místo v našem seznamu doporučených brokerů binárních opcí. Vznikl už v době, kdy ještě neexistovala regulace tohoto odvětví, a patřil mezi společnosti, na které se dalo spolehnout i v neregulované době.

Jenomže v době, kdy je regulace standardem dobrých brokerů, se Opteck začal chovat zvláštně. Tvrdí, že je ve fázi, která povede k zisku licence, ale říká to už dlouho. Větším problémem ale je, jak se začal chovat k obchodníkům. Když jsme se dozvěděli o problémech a negativních zkušenostech, okamžitě jsme ho z našeho seznamu stáhli.

Jedné osobě jsme dokonce museli pomoct se získáním peněz zpět, naštěstí úspěšně. Ale trvalo to několik týdnů a jednání Optecku bylo tak nepřesvědčivé, že jsme se rozhodli vydat toto varování. Broker prostě odmítal uskutečnit požadovaný výběr a neustále se na něco vymlouval, nebo říkal, že výběr už proběhl, i když to nebyla pravda.

Jakmile začne broker protahovat výběry peněz a hledat výmluvy, je to varovný signál a je lepší u něj skončit úplně.

Dalším důvodem, proč je podle nás lepší u Optecku neobchodovat, jsou poplatky. Broker v tichosti zavedl poplatky, zatímco většina ostatních brokerů na binární opce žádné poplatky neúčtuje.

Opteck strhává z každého ziskového obchodu 0,1 až 0,6 procenta (maximálně 5 dolarů), takže vám krátí vaše zisky. Obvykle brokeři takový poplatek nemají, respektive veškeré své náklady odrazí v procentuální návratnosti jednotlivých opcí, takže je pak snadné srovnání s konkurencí. Ale ani návratnost nenabízí Opteck nejlepší, takže je v tomto ohledu nekonkurenceschopný.

A to není vše, Opteck si také účtuje měsíční poplatek za vedení obchodního účtu 7,50 dolaru (či jiné měny obchodního účtu), což je také poměrně nevídaná záležitost. Navíc si vyhrazuje právo zpoplatnit výběry peněz. To všechno jsou důvody, proč si myslíme, že je lepší si vybrat jiného brokera, pokud chcete obchodovat binární opce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *