Varování: Automatické obchodní systémy na binární opce

SuperAlertsPro - Frank Neumann
Zejména v Německu je hojně propagován podvod SuperAlertsPro. Obdoba BinaryBotPro, který dobře známe u nás.

Zejména v zahraničí je na vzestupu rozsáhlý systém podvodů s automatickými a poloautomatickými obchodními systémy na binární opce.

Většina z nich je v angličtině a jiných cizích jazycích, ale i tak se samozřejmě dostanou k českým obchodníkům.

A protože nám na toto téma chodí čím dál více dotazů, budeme se mu znovu věnovat.

Automatické obchodní systémy

Lidé se nás často ptají, který obchodní systém, který za ně bude obchodovat a vydělávat jim peníze, bychom jim doporučili. Odpověď samozřejmě je, že žádný, protože o žádném nevíme a máme všechny důvody se domnívat, že žádný takový neexistuje. Už jsme to říkali několikrát, ale kdyby existovaly systémy, které vám zadarmo budou vydělávat peníze obchodováním binárních opcí, aniž byste vy museli cokoliv dělat, tak by se logicky musela zhroutit světová ekonomika. Ne, takhle obchodování vážně nefunguje.

Mnoho lidí se přesto nechá zlákat, svěří své peníze nějakému automatickému systému, a ten jim je prodělá. I když autoři samozřejmě slibovali obrovské výdělky. A není se moc čemu divit, kdo nemá s binárním obchodováním žádné zkušenosti, může se nechat zlákat.

Podvodníci jsou nesmírně kreativní, ve většině případů připraví nějaké video, ve kterém vypráví působivý příběh o tom, jak se jim podařilo naprogramovat ohromně ziskový software, nebo že přišli na tajné mechanismy burz, nebo že znají praktiky velkých burzovních hráčů, nebo že jsou geniální matematici… Ze zvědavosti tyto věci sledujeme a nestačíme se divit, co všechno si podvodníci vymyslí, často je to zápletka jak z hollywoodského filmu.

A to všechno proto, aby vás přesvědčili, že mají obchodní systém na binární opce, který vám bude sám vydělávat velké peníze. U nás tato vlna podvodů proběhla se systémy, jako jsou Free Diamond App, BinaryBotPro nebo třeba OptioNavigator. Ale to je jen kapka v moři. V zahraničí jsou jich stovky, ne-li už tisíce, a nové vznikají každý den.

Sestavit jejich kompletní seznam je proto nemožné, nicméně vyjmenujeme tu alespoň některé podvodné systémy: SuperAlertsPro, Anonymous Traders, LiveProfits, Professional Binary Robot (George S.), Prime X App, Verified Trader, Insiders Information, Auto Profit Replicator, Secret Millionaires, Secret Money Vault, 30 Day Change (Simon Crain), Binary Millionaire, Quick Cash System, Binaryapp-810, 100% Profit Bot, Interstellar Profits, Guaranteed Wealth, Ataraxia 7, Auto Quick Income, Auto Options Bot, Algo Trading Pro, The Fast Wealth Club, The Platinum Method, Private Wealth Circle, Tokyo Bot, Herucles Profit Pro nebo třeba MyCashBot.

Je jich opravdu hodně a tohle je jen zlomek.

Jak poznat podvod

Už jsme to naznačili, společným rysem těchto podvodů bývá video s působivým příběhem o tom, jak se někdo dopracoval k zázračně ziskovému systému. Vždy vám ho bude ochotný poskytnout zadarmo a často vám bude lhát, že patříte mezi pár vyvolených, že systém bude brzy placený, nebo že ho přestane nabízet.

K přesvědčování podvodníci použijí falešné výpisy z obchodních a bankovních účtů. Uvidíte výpisy obchodů, které mají vysokou úspěšnost, zpravidla nad 90 procent. Některá videa se můžou tvářit i jako přímé přenosy nebo záznamy živého obchodování, všechno je to ale podvrh. A konečně nikdy vás nenechají si systém vyzkoušet předem bez riskování vlastních peněz.

Závěr

Nikdy, ale opravdu nikdy nesvěřujte své peníze automatickému obchodnímu systému na binární opce, který jste si dopředu nemohli vyzkoušet na demo účtu. Jakmile vám bude někdo vyprávět pohádky o velkých ziscích automatizované strategie, přičemž budete nuceni si hned otevřít obchodní účet, složit na něj peníze a nechat ten systém obchodovat za vás, buďte si jistí, že je to podvod.

Cesta k ziskům z obchodování binárních opcí vede přes vlastní práci, úsilí, učení a zkoušení. Strategie pro binární opce nemusí být komplikovaná věc, ukázali jsme to naposledy tady, ale neočekávejte, že začnete vydělávat ze dne na den. Nikdy neriskujte peníze, které si nemůžete dovolit ztratit, postupujte opatrně a nemějte přehnaná očekávání. Na výsledcích je třeba pracovat.

6 thoughts on “Varování: Automatické obchodní systémy na binární opce

 1. mohl jsem na něco kliknout ale veškeré údajé o platební kartě jsem určitě nedával

  1. To bude podvod, už podle názvu Secret Millionaires, to je naprosto typický název pro zahraniční podvody, které se přiživují na binárních opcích.

 2. Vážený chodí mi emaily od secret millionares a chtějí po mě 27 dolarů jinak mi prý hrozí sankce či penále je pod tím podepsaný nějaký james burton a pod tím název banky bank oxford london je to podvod ?

  1. Dobrý den, pokud jste si u nich neotevíral nějaký účet a k něčemu se nezavázal, tak to podvod určitě je.

 3. Další geniální program zdarma na obchodování na EZtrade. Nahoře na stránce pracujonline.net je uvedeno:
  Okamžité podnikání na internetu nabízí tisícům nezaměstnaných bezpečný, spolehlivý příjem.
  Dole na stránce:
  Upozornění na rizika
  Obsah těchto stránek neposkytuje žádnou záruku toho, že zde uvedené metody garantují jakýkoli zisk. Může se stát, že o vložené prostředky přijdete. Obchodování s binárními opcemi vyžaduje zkušenosti a může být velmi rizikové. V žádném případě neinvestujte prostředky, o které si nemůžete dovolit přijít. Obchodovat s binárními opcemi smějí výhradně plnoleté osoby, a to pouze v případě, že je toto obchodování povoleno v zemi, z níž přistupujete na platformu zajišťující obchodování a binárními opcemi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *