Varování před podvodem – recenze ProfitOnline a PracujOnline

Jeden z našich čtenářů nás upozornil na nový podvod zneužívající binární opce, jmenuje se ProfitOnline a je propagován na stránkách PracujOnline.net. Podíváme se na něj v této recenzi.

O co jde

Web PracujOnline se vydává za nezávislé spotřebitelské stránky, které prověřily systém na binární obchodování s opcemi jménem ProfitOnline. Údajná svobodná matka z Prahy Lucie Květoňová si pomocí tohoto systému vydělává 7000 až 8000 eur měsíčně.

Podvod

Celý web PracujOnline a systém ProfitOnline jsou bohužel podvod. Předložíme tu řadu důkazů.

PracujOnline

Stránky se tváří jako informační portál, ale ve skutečnosti jde jen o jednu účelovou stránku. Zkuste kliknout nahoře v menu na jakoukoliv rubriku, nic v nich není, jsou to jen odkazy, které vás přesměrují na ProfitOnline.

Rádoby omezené pozice

web PracujOnline
Stačí stránku znovu načíst, a omezená místa se zázrakem vrátí…

Jedním z klasických lákadel podvodů je tvrdit, že je jen omezený počet pozic zdarma a že musíte konat rychle, aby na vás zbylo místo.

Proto je na stránce umístěný falešný odpočet, který odpočítává údajně ubývající volné pozice pro daný den.

Stačí si ale stránku v prohlížeči znovu načíst, a počítadlo je zpět na maximu. Takže se jedná o podvodný nátlak.

Systém ProfitOnline

ProfitOnline systém
Expirované opce mají stejný čas jako ty, které je ještě možné obchodovat?

Samotný systém ProfitOnline, respektive videa o jeho fungování, jsou evidentně také zmanipulovaná. Systém vůbec neukazuje, jakého zhodnocení byste měli u jednotlivých investic dosáhnout, což je samo o sobě velmi problematické.

Kdo by investoval do obchodu, aniž by tušil, kolik může vydělat? Ne, takhle binární obchodování nefunguje.

Navíc jsou tam rozpory v časech. V pravém horním rohu by měl být čas expirace opce, ale po uzavření obchodů jsou časy úplně jiné. Květoňová uzavírá obchody s různými časy expirací, ale na konci videa mají všechny její obchody stejný čas splatnosti.

A časy uzavřených opcí mají stejné časy, jako opce, které je ještě možné obchodovat, což je nesmysl, viz. obrázek.

Ohlasy

ohlasy
Ohlasy jsou falešné – zkopírované z anglické verze podvodu, jen byla přepsána jména.

Na konci stránky PracujOnline jsou komentáře údajných skutečných uživatelů, kteří měli s pomocí tohoto systému vydělat peníze.

Ve skutečnosti jsou to ohlasy falešné zkopírované z anglické verze SearchingProfits tohoto podvodu.

Ano, tento podvod je mezinárodní a překládaný do různých jazyků.

A kdo je ve skutečnosti Lucie Květoňová? Že by herečka Lenka Kočišová?

A konečně varování vydala i ČNB.

Upozornění

To důležité na stránkách PracujOnline se skrývá úplně na konci stránky, malým písmem je tam uvedeno: „Obsah těchto stránek neposkytuje žádnou záruku toho, že zde uvedené metody garantují jakýkoli zisk. Může se stát, že o vložené prostředky přijdete.“ Teď už snad není žádných pochyb.

Závěr

Stránky PracujOnline a ProfitOnline neuvádějí pravdivé informace, tudíž jsou podvodné. Jejich cílem je vás rychle natlačit do obchodování s binárními opcemi, aniž byste o nich cokoliv věděli. Obchodování s binárními opcemi je ale seriózní záležitost, při které investujete vlastní peníze. Žádný systém vám zadarmo peníze vydělávat nebude. Binární opce si musíte nejdříve nastudovat a vybudovat si ziskovou strategii, abyste mohli začít vydělávat. Ale určitě začněte nejdříve na demu, kde nic neriskujete.

92 thoughts on “Varování před podvodem – recenze ProfitOnline a PracujOnline

 1. Dobrý den, může eztrader účtovat poplatek za spící účet i když jsem tam neposlal žádný identifikační doklad ani žádné peníze.Děkuji za odpověď.

 2. Dobrý den, toto mi přišlo na mail, ukončila jsem s nimi spolupráci, ale o zůstatkové investici se vůbec nezmínili.
  Můžete mi prosím poradit jak ji získat zpět?

  Chtěli bychom Vás informovat, že od 1.2.2016 („datum účinnosti“), TopOption.com, momentálně provozovaný společností Safecap Investments Limited, bude provozován Nuntius Brokerage & Investments Services SA (Nuntius), společnost pro finanční služby autorizovaná a regulovaná Řeckou komisí pro kapitálové trhy (Hellenic Capital Market Commission), pod licenčním číslem 7/481 / 30.07.2008…

  1. Dobrý den, pokud jste uzavřela účet peníze by Vám měli vrátit tou cestou, kterou jste je posílala. Ale můžete se jich na to pro jistotu ještě zeptat.

 3. To jsem žádal jak písemně tak po telefonu. Broker mi slíbil, že pošle adresu na které můžu žádat o zrušení účtu, ale nic takového neposlal jen další kraviny jak vydělat miliony :-/. Nelze mi ani se přihlásit do toho účtu. Chlápek co mi volal je z Polska firma z Kypru tak nevim své peníze už asi nikdy neuvidim. Teď už mi jde jen o to, aby mi nikdo neúčtoval další věci jako třeba vedení jejich účtu. Děkuji za radu

  1. Zkuste jim pohrozit, že pokud vám peníze nevyplatí, podáte stížnost na CySEC. Poplatky za vedení účtu by po čase mohly spotřebovat celý zůstatek na obchodním účtu.

 4. také jsem naletěl byl bych jen rád kdyby mi někdo poradil jak zrušit účet u těchto podvodníků. byl bych nerad aby mi někdo účtoval ještě vedení účtu.

  1. Dobrý den, je třeba požádat přímo brokera, kterému jste poslal peníze, o výběr peněz a uzavření účtu.

 5. Podle mně se jedná o podvod protože dnes je 01.12.2015 a odpovědi rádoby spokojených uživatelů je datum 29, 30.12.2015. Další zmetek, který vydělává na blbosti jiných.

 6. Ahoj lidi, teď asi pro všechny něco pro pobavení… Taky by jsem asi naletěl, ale to by jsem musel mít těch 100 Eur!!! DDD
  No, řek jsem si – tak po výplatě do toho jdu… Ale po chvíli mi to nedalo, říkám si – je to nějaké moc jednoduché – no a pak jsem si vygůglil tento web a s úžasem četl vaše komentáře… Je mi fakt upřímně líto všech, kteří tímto přišli o peníze, ale rád bych připomněl alespoň 2 česká moudra – totiž že „Bez práce nejsou koláče“ a pro mne bohužel – „Kde nic není, ani smrt nebere“…
  Přeji všem hodně štěstí…

 7. Dobrý den, bohužel jsem taky naletěla, divila jsem se, že to ze začátku šlo, ale další dny už šly částky dolů.
  Jdu u nich zrušit účet.

 8. LIDI, UŽ SE PROSÍM VÁS VZPAMATUJTE, JE MI UŽ 62 ROKŮ A ZA CELÝ MŮJ ŽIVOT JSEM NEZAŽIL, ŽE BY NĚKDO DOSTAL COKOLIV ZADARMO !!!

 9. Ludia, dakujem Vam velmi pekne, už som chcela do toho íst, ale ked som si pozrela, že nezodpovedajú za úspešnost, tak som sa zastavila a táto stranka ma zachránila možno od najvačšieho životného omylu, teraz by som si trieskala hlavu o stenu, sa mi to nejak moc nezdalo, však to by potom tak zarábali všetci, nikomu dnes pečené holuby do úst nelietajú, nastastie som skor rozmýslala lako konala.

 10. kluci a devcata, sorry, ale vsichni jste pit…. prectete si nejdrive podminky zbavujou se tam vsech rizik i pomluv aby je nikdo nemoch zalovat a soudit atd. jasny PODVOD dobre vam tak kdyz nectete nevite do ceho dete.

 11. Děkuji jsem rád,že jsem nejdřív pátral,než jednal.Co jsem ušetřil,mohu klidně propít a projíst.

 12. Ahoj všichni,
  Jmenuji se Rick Patterson a já jsem správce účtu u EZTrader.com . EZTrader je seriózní a bezpečný makléř která dodává nejvyšší standardy v binární možnosti trhu . Jsme také regulovaný podnik a jeho povolení v každé zemi EU . Pokud však jste narazili jakékoli problémy , prosím, kontaktujte mě a pošlete vaše údaje : [email protected]

  Hi All,
  My name is Rick Patterson and I am the account manager at EZTrader.com. EZTrader is a reputable and secure broker which supplies the highest of standards in the binary options market. We are also a regulated company and authorized in every EU country. If, however, you have encountered any kind of problem, please contact me and send your details to : [email protected]

 13. To si jako fakt myslíte, že rozdávají peníze zadarmo? To neexistuje. Kde by ty peníze braly…

 14. Ľuda, tak vymlátil som z EZ Traderu peniaze späť, trvalo to síce asi dva týždne, ale pohrozil som im CySecom a tí mi aj odpísali a poslali link, kde môžem podať oficiálnu sťažnosť, tak pre tých čo vám to pomôže, skúste to tiež, myslím, žeby to mal byť ten prvý link

  As such, we kindly request that you submit your complaint on line by clicking on one of the links below:
  1. http://www.cysec.gov.cy/en-GB/complaints/cifs/ (for complaints related to licensed CIFs)
  2. http://www.cysec.gov.cy/en-GB/complaints/ifs/ (for complaints related to non-regulated entities operating through Cyprus)

  Druhá vec, pre tých, ktorí chcete svoje peniaze späť + bonus, viem ako na to: vložte peniaze na akýkoľvek obchod binárných opcií na EZ trader na ,,,UP,, a v tej istej sekunde dajte tú istú sumu aj na ,,DOWN,, , znamená to, že jeden bude vyhrávajúci a jeden prehrávajúci, čím ľahko otočíte 25 násobok vkladu a potom vám musia vyplatiť aj bonus…jedine, čo musíte spĺňať, je min. zostatková suma 100 eur…držím palce ľudia

  1. Dobrý den, tak jsem dala UP i Down skoro ve stejné době a obojí bylo špatně.
   Je to normální?

   1. Dobrý den, záleží na vstupní ceně u každého obchodu a pak na ceně v době expirace. Je velmi nepravděpodobné, že když otevřete pozice oběma směry hned po sobě, že obě budou ztrátové, ale teoreticky to možné je. Je třeba sledovat cenu.

    1. Děkuji za odpověď, další co mě zaráží, v době poslední vteřiny, byla křivka nahoru a i tak mi nebylo nic přičteno a opět ani při křivce dolů.
     Můžete mi prosím poradit, jak to s nimi ukončit?

     1. Je třeba požádat brokera o výběr peněz z obchodního účtu.

 15. Reálnosť prezentačného videa? Obyčajný reklamný spot… Akási „televízia“ robí rozhovor medzi „moderátorom“ a povedzme „obchodníčkou“. Táto televízia však nemá žiadne logo (nie je nijako označená, alebo akokoľvek identifikovateľná). Pod moderátorom neustále beží tá istá veta (v podstate): „zarobila XY peňazí sedením na zadku s myšou v ruke a to len za XY minút. Zvyšok voľného času preto MUSÍ tráviť nepracovaním možno aj na Bahamách“ Zdanie o živom vysielaní? „Obchodníčka“ nemá v uchu žiaden odposluch a predsa s moderátorom bez problémov komunikuje. Praktická inštruktáž, ako sa obsluhuje zárobkovo činný webo/software? Ktorá televízia v správach ukazuje presný postup, ako pracuje konkrétny program? Ktoré televízne správy vyčlenia 5 minútové inštruktážne video, len aby divákom ukázali presný návod, ako si zarobiť nehorázne vysokú sumu? Veď aj keď sa to snaží vzbudiť dojem akejsi reálnosti, od začiatku to zaváňa obyčajným reklamným spotom. A keď už „hosť“ začne vravieť: „Najprv si založte účet, potom postupujte presne takto, ako to robím ja… a možno budete v balíku“, tak to už hádam musí byť jasné, že reálnosť „televízneho rozhovoru“ nie je nič iné, než dlhšie reklamné video na konkrétny projekt. Je to obyčajná reklama s veľkou pravdepodobnosťou vyrobená obyčajnou reklamnou agentúrou – obaja účastníci sú nesúrodo natočený a z týchto videí je zostrihaný obyčajný FIKTIVNÝ rozhovor. Inak ďalšia vec, čo ma „pobavila“ – hneď v úvode reklamného spotu sa objaví hláška „MimoŘÁdnÉ zprÁvy“. Už len to, že písmenká s interpunkčnými znamienkami sú iného výzoru (fontu), než ostatné znaky – ktorá televízia robí takéto grafické chyby??? Niektoré veci sú proste „ušité na kolene“. Zadavateľ reklamy zrejme chcel vyrobiť video, ktoré by malo vyzerať ako reálny rozhovor, ale stále je to obyčajná reklama, ktorej podstata sa dá odhaliť. Účastníci reklamy (moderátor, hosť) sú (AKO VO VŠETKÝCH REKLAMÁCH) najatý ľudia (najčastejšie herci, pretože sa s nimi točí najľahšie; alebo známe osobnosti, športovci, atd.), ktorý vystupujú pod vymyslenými menami a každý z nich HRAJE vymyslenú ROLU… (..možno by bolo zaujímavé natočiť z reklám celovečerný film – „Trošku“ si zajesť Májku s „Bohušom“, nabrať silu pri jedle a cvičení s olympíjskymi medailistami, večer si dať kúpeľ s modelkou XY a ďalšími športovkyňami, potom si dať povzbudzujúci prostriedok, po ňom možno niečo na zápchu/alebo naopak; možno aj proti nadúvaniu; nasledujúce ráno naštartovať na balkóne tancom, spevom a kávou, k tomu pridať „elkase imunitas“, potom ísť do banky, ktorá poskytuje výborný úrok na sporiacom účte a ak sa zadarí, tak stihnem aj skvelú nebankovku, ktorá mi požičia len za úrok 29,9%/hod. …).
  MUSÍM POVEDAŤ, že je mi ľúto všetkých dôverčivých ľudí, ktorí sa do tohoto „biznisu“ rozhodli ísť. Ostatní ľudia – preverujte si fakta o firme (zvlášť, keď ide o VAŠE nemalé peniaze). Zarobiť veľké prachy sa možná dá, ale ak nieste génius, profesionál/odborník, alebo nekonečný štastlivec (napr. v lotérii), potom zrejme táto cesta na veľké peniaze nie je pre Vás. Ak niečo zaváňa problémom, najskôr to aj problém bude…

 16. snáď bude mať viac ľudí šťastie a keby viac ľudí sledfovalo najskôr Google a nedalo sa oklamať. Pripájam ďalší článok, ktorý stojí za prečítanie. Až mi zle prišlo. Aby som priznala, som jedna z tých na koho zapôsobilo, že mamička zarobila 7 000 eur a že sa míňajú mmiesta na kurz a zostalo to na dvoch. Presne toto počítadlo však bol nechutný podvod. Stačilo znova vstúpiť na web a znova to začalo od začiatku odpočítavať. Svine svinské. Zvažujem podať trestné oznámenie, ale nevznikla mi škoda. Odporúčam všetkým, komu škoda vznikla, aby to dali polícií. Nájdu sa viacerí a hádam sa niečo konečne s tým stane. Varujem všetkých.

 17. Dobrý den, ačkoli jsem opatrná, tentokrát jsem založila účet ale neposlala vklad. Platí se nějaký poplatek za vedení účtu,
  můžu tento účet zrušit? Děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den, účet s nulovým zůstatkem by neměl být zatěžován jakýmikoliv poplatky, ale pro jistotu můžete požádat o zrušení brokera. Předpokládám, že je to EZTrader.

 18. Dobrý večer, taky jsem naletěla, i když jinak jsem dost opatrná. Napsala jsem e-mail, trochu se bránili, ale nakonec se zřejmě zalekli a peníze mám zpět bez jakéhokoliv ověřování účtu. Vrácení trvalo cca 6 dní.

 19. Naprosto souhlasím s hodnocením : JE TO PODVOD.
  Nepřihlásil jsem se, ale asi před měsícem jsem projevil „velký zájem“ a poprosil o zodpovězení konkrétní otázky : „Našel jsem několik způsobů, jak do systému vložit peníze – ale kde najdu popis přístupu ke svým vydělaným penězům ?“ Po vložení se objevilo „Komentář čeká na schválení“ – samozřejmě můj příspěvek dodnes zveřejněn nebyl, ani jsem nedostal žádnou odpověď do své mailové schránky.
  Dnes ráno jsem jim poslal blábol, něco jako „právě jsem se přihlásil, už se nemohu dočkat“ ; ten se objevil na jejich webu během 2 hodin.

 20. Dobry den,
  ucet jsem zjistila…je to nizozemska banka ING Bank , deposit Wirecard Bank a dnes jim platba byla dorucena. Ale jak uz jsem psala. Jakmile se prihlasim na ucet mam tam stale 0, na hlavni strane a nemohu se dostat dal, nebot po mne chteji novy vklad, aby byl aktivovan muj ucet.
  Overeni osobnich udaju se u mne na poprve nezdarilo, neslo jim to odeslat. Tak proto jsem se odhlasila a prihlasila znova. Ale pokazde jakmile se prihlasim, se mi objevi to stejne….stav uctu-0 a poslat novy vklad, aby byl muj ucet aktivni!!!! Psala jsem EZTrader email, tak jsem zvedava, jak mi tentokrat odpovi a hlavne jak vyresi tuto situaci.

  1. ING Bank v tomto fugnuje jen jako zprostředkovatel, konečný příjemce peněz musí být někdo jiný, což by Vám pak případně měla ING Bank říct, pokud to nevyřešíte s EZTraderem.

   1. Dobry den,

    konecny prijemce je 11837304 050001976795591 Deposit Wirecard Bank (hledala jsem na netu info, ale bez uspesne)….,bohuzel jsem volala do me banky ( v Nizozemi) a oni nemohou stornovat platbu, protoze jsem ji delala pres IDeal a potvrdila pres Rabo Scanner. V bance mi doporucuji nyni ucet zablokovat! Volala jsem i do ING Bank ( v Nizozemi) a tam mi take nemohli pomoci. Takze pokud mi EZTrader v tehle veci nepomuze, tak jsem o 200 euro prisla. A ke vsemu si musim vyridit novou kartu…..tak dalsi zkusenost navic:-(

 21. Dobry den,
  tak jsem se informovala- pres IDeal penize nejdou poslat zpet, vklad byl odeslan na ING Bank- Deposit Wirecard Bank. Tudiz stornovat platbu z meho uctu neni mozne.
  Kdyz jsem zadala o zruseni uctu a vraceni penez a pomoc v teto zalezitosti pres email- [email protected] – tak mi prisla odpoved, ze nemaji ode mne zadne penize, ze mi nemaji co vratit. Tak jsem jim odeslala kopii , ze byla platba z meho uctu pres IDeal opravdu odectena a znovu jsem zazadala o zruseni jejich uctu a vraceni platby 200 euro.
  Dnes jsem se prihlasila opet na stranky EZTrader, na mem uctu je stale 0 !!! Tak nechapu, kde ty penize jsou! Tudiz nemohu zatim zadat o vyber, nehlede overovani identity mi nefunguje- nejde mi to odeslat. A kdyz se znova odhlasim a pak prihlasim, tak to chce po mne novou platbu. Stranky mi proste nefunguji…. a ja uz nevim co dal, vycerpala jsem veskere alternativy.

  1. Zpracování bankovního převodu může několik dní trvat, takže je pořád šance, že se to objeví u EZTrader. Jinak můžete zjistit, na jaký účet byly Vaše peníze převedeny a majitele tohoto účtu, jestli je to EZTrader nebo někdo jiný, a na něj se obrátit.

 22. Zdravim vsechny, take jsem naletela….;-( prihlasila jsem se na stranky, zaplatila pres IDeal vklad 200 euro (platba odeslana okamzite do nizozemske banky), pak mi prisel email, ze mam registraci dokoncit kliknutim na odkaz. Tak jsem tedy na odkaz klikla, otevrel se muj ucet- kde jsem mela pro aktivaci uctu doplnit osobni udaje a samozrejme take udaje pro overeni uctu. Bohuzel nebo bohudik to nefungovalo. Tak jsem stranky od EZTrader.com zavrela a prihlasila jsem se o par minut pozdeji…….prihlasit mne sice slo, ale uz jsem se nemohla na strankach pohybovat. Stav uctu- 0 bez nejakeho obchodovani….vidim tam pouze fakturacni udaje – moje jmeno,prijmeni a telefoni cislo. Pak mi to pise, aby byl muj ucet aktivovan musim doplnit udaje o kreditni karte ci jine platebni metode…..zlodeji. Tak se ptam, zda mam nejakou sanci dostat zpet vklad ( 200 euro), kdyz jsem registraci nedokoncila? Dekuji moc za odpoved

  1. Dobrý den, docela mě překvapuje, že se peníze posílají ještě dřív, než je dokončená registrace obchodního účtu. Je to velmi negativní posun. Nicméně zkuste platbu stornovat přímo přes toho platebního zprostředkovatele IDeal. V horším případě pak zažádat u EZTrader o výběr, až se tam peníze objeví, ale to už bude s poplatkem a ověřováním identity.

 23. Zdravím ľudia, včera som pridával príspevok, napísali mi z EZ trader ďalší mail, v ktorom sa bránia, že som bonus neotočil 25x, čo znamená, že pri sume 20 eur ako bonus mám otočiť dokopy 500 eur, ale otočil som len 350 eur, preto moja otázka smeruje na admina,môžem sa spýtať, mám nárok na svoj zostatok na účte ak im oznámim, že bonus si môžu odpočítať???

  mám tam 212 eur i s bonusom a spravil som asi 20 obchodov

  1. Dobrý den, pokud Vám po odečtení bonusu zůstane na účtu víc než 100 eur, měli by Vám je vyplatit zpět bez dalších poplatků.

 24. Zdravím ľudia, takisto som do toho vletel, keďže sa mi to zdalo seriózne, a až po dvoch troch dňoch som objavil túto stránku…snažil som sa prísť na to, ako sa dá zarobiť a sledoval som tie dva dni grafy ako sa vyvíjajú a podobne…zo začiatku mi doprialo šťastie, lebo som nevedel o čo ide, ale keď som postupne sledoval hodnoty, už sa mi aj zadarilo a dostal som sa na 241 eur zo 100-ky…následne sa však na obchod nedalo kliknúť ani na desiatykrát, keď bol veľký predpoklad, že opäť vyhrajem…stalo sa to asi pri 10 obchodoch, snažil som sa vložiť peniaze na istotu,,,keď sa však zrazu dvíhal kurz alebo znížil, vtedy mi obchod zobralo, čo ma dosť naštvalo a zastavil som sa na 212 eur…bonus som mal 20 eur k 100 a pretočil som dokopy asi 400 eur, takže podmienky spĺňam a v maili mi napísali, že stále tam mám nejakú zostatkovú časť bonusu čo nie je pravda…akurát som kontaktoval CySec, tak uvidíme či z toho niečo bude…dám vedieť…

 25. Dobrý den, také jsem naletěl jako řada z Vás. Chtěl jsem se zeptat zda jste někdo ověřoval svůj účet na EZTrader.com pro výběr. Snažím se nějak vydělat mých 100€ abych mohl dostat peníze zpět, ale bojím se ověřovat účet.
  Děkuji za radu

   1. Dobrý den, děkuji za odpověď. Momentálně se mi tedy ověřuje účet, ale jak mám ty peníze z toho účtu vybrat když chtějí abych zaobchodoval 25x ve výši bonusu, který jsem obdržel? Mám tam momentálně 113€ a už se mi nechce obchodovat a rád bych dostal své peníze zpět.

    děkuji za radu

 26. Dobrý den, vždy jsem tak opatrný a takovýmhle reklamám nevěřím, ale tohle se mi zdálo tak seriózní že jsem do toho taky vlezl a investoval 100€. Momentálně mám na účtě nějakých 56€ a nejraději bych je dostal zpět. Pokud by jste měl někdo radu jak ty peníze dostat zpět tak prosím dejte vědět. Podle jejich podmínek zkusím nějak vyhrát těch 100€, ale popravdě se mi tam nechtějí nahrávat osobní údaje jelikož se bojím o zneužití a abych nepřišel ještě o více. Děkuji za každou radu zda jde nějak dostat ty peníze zpět.

  1. „Nějak“ vyhrát těch 100 euro se vám nepodaří. Mají to tak chytře uděláno, že jak to tam jednou někdo vloží, už to zpět nedostane. I když to vypadá, že občas se nějaký obchod podaří, ale to je jen naoko. A to je ještě ve Všeobecných obchodních podmínkách uvedeno, že pokud 7 měsíců neuskutečníte nějaký obchod, stane se účet spící a pak si budou za vedení účtu brát poplatek ve výši zůstatku na účtu, takže vám po 7 měsících seberou všechno, co tam ještě zbylo a je konec a to není jasné, jestli to nebudou pak učtovat každý měsíc, to by hezky narůstal dluh a zrušit účet je taky problémové, Tak to mně dorazilo. Čtěte Všeobecné obchodní podmínky. Přeju vám, ať se vám z toho podaří nějak dostat.

 27. Další podvody: Probux, dále slovenská klikacka.com, ruská Financialsurfing. Vydělalajsem si tam peníze, ale s adminem se nešlo spojit.

 28. Já jsem viděla rozhovor p. Květoňové s moderátorem 3x. Včera jsem investovala 100 Eur a o 85 přišla. Držela jsem se návodu p.Květoňové. Dnes jsem si hlídala dobu, kdy budou obchody otevřeny, bohužel, již byly uzavřeny. To mám sedět u počítače jak blbec a i tak přijdu o peníze. Končím s nimi!
  at o vrácení částky.

 29. Binární opce jsou zajímavé obchody a v žádném případě se nejedná o rychlý zisk. Právě naopak. Radím těm, kdo mají účet, musí částku zobchodovat, aby byla šance nějakého vrácení vkladu. Pochybuju, že bude celý, ale za pokus to stojí.
  Projděte si net a zjistěte, naučte jak se dělá technická analýza, co to znamená obchodovat podle zpráv a tak se vaše šance zvýší. Jedná se o souhrn poznatků

 30. Děkuji za odpověď, hádám, že buď budu riskovat a pokusím se udělat takové obchody, abych měla 100 euro zpět a pak peníze vybrala, nebo rovnou přijdu o vše :-(. Zkusím zjistit co je CySec a zda je tam nějaké odvolání.

 31. Také jsem viděla ten banner na seznamu, nechápu jak se tam mohou objevovat podvodné reklamy, jsem svobodná maminka a i když teď vím, že jsem o tom měla více přemýšlet, jednala jsem impulzivně a odklikala to 🙁 V tom videu byl i nějaký moderátor, který mi byl hodně povědomý, asi z ČT ,říkala jsem si, že by neuváděl nějaký klam. Investovala jsem „jen“ 100 euro, párkrát jsem klikla na tom eztraderu a zjistila jsem, že to nezvládnu, jeden obchod ok a dva špatné. Tak jsem začala pátrat jak dostat peníze zpět. Nastal problém, do EZTRADE píšu anglicky, odpovídá mi překladač česky, nedává to vůbec smysl, odpověď dávám sem, kdyby mi admin mohl pomoci, co dělat, budu ráda. Nina
  Po kontrole vašeho účtu, prosím, na vědomí, že nejste schopni stáhnout své finanční prostředky v této době, protože máte aktivní bonus na účet.Bonus musí být obchodovány 25krát, a teprve potom můžete stáhnout rovnováhu.
  Pokud chcete odstranit bonusu z vašeho účtu, musíte také vědět, že veškeré zisky generuje, když je bonusová částka byla zahrnuta do obchodního salda, by odečteny taky.
  Tím se nechat k dispozici množství 52 Euro na vašem účtu, která je nižší než minimální částka pro ustoupit, který by se 100 euro.
  Jedinou možností je nyní udržet obchodování a my vám mohou pomoci s tím, vytváří větší zisky a zároveň doufám, že dokončení hlasitosti.

  1. Dobrý den, EZTrader Vám tímto říká, že jste při vkladu akceptovala bonus (http://opcebinarni.cz/bonusy-a-vybery-vkladu), a v takových případech musíte udělat obchody v celkovém objemu, který se rovná 25násobku bonusu, abyste mohla vybrat zůstatek. Také můžete říct, že jste bonus nechtěla, ale v takovém případě je podle nich váš zůstatek 52 eur, přičemž minimální částka, kterou lze vybrat, je 100 eur, takže to podle nich nemůžete vybrat a máte obchodovat dál. K tomu se dá říct, jen že jsou to naprosto grázlovské podmínky, ale takové je prostě mají. Možná by to stálo za stížnost CySecu, ale těžko odhadnout výsledek, protože to minimum pro výběr je uvedeno v podmínkách, které každý obchodník akceptuje při otevření účtu.

   1. Dobrý den, já jsem si reklamu přečetl na Aktuálně.cz, tak jsem si říkal, že by to mělo být reálné. Pak už jsem byl jen jedno kliknutí od vložení 100 euro, ale řekl jsem si, že si přečtu Všeobecné obchodní podmínky a to byl macec – tak nesmyslně obtížné vybrat zisk, zak problémové odstoupení, že jsem to hned zrušil a pak jsem hledal na netu něco o Janu Kovandovi a našel jsem tuto vaši stránku a bylo jasno. Děkuji. Asi lze takto obchodovat i vydělávat, ale poznat poctivého poskytovatele asi nejde. Typické přirovnání je to známé o jehle a kupce sena.
    Mám ještě podobnou zkušenost z jakýmisi kartičkami pro jednodušší výuku angličtiny. Cena 800,- CZk. Více kartiček za 1600,-. Po zaplacení mi přišek email, že se mi brzo ozvou a bylo jasné, že jsem naletěl. Už 2 měsíce se neozývají a to byla reklama na Centrumu. Tak bacha na kartičky 🙂

   2. Netoužím se zviditelňovat, nemusíte tento příspěvek uveřejňovat, ale bych bych rád, kdybyste si jej ověřil a svůj vlastní příspěvek upravil.
    Dovolím si Vaši odpověd doplnit. Napsal jste :
    „… to minimum pro výběr je uvedeno v podmínkách, které každý obchodník akceptuje při otevření účtu.“
    Háček je v tom, že NE před otevřením účtu, ale AŽ PO otevření ůčtu.

 32. Dop*del lidi už jste videli nekdy nekoho vydelat si byt jen 10 euro za par kliknuti mysi ja teda ne a hlavně když se bojite makat rukama tak lehko prodelate. Pořad někdo musi ty šmejdi živit a staci normalni selský rozum(bez prace nesjsou kolače) vic dodadvat neni třeba

 33. Souhlasím se vším napsaným. Peníze se nedají lehce vydělávat, když jsou nabízeny v oparu snadného výdělku, opravdu to velmi silně zavání podvodem. Je dobře, že i ti, kteří už bohužel prodělali se snaží alespoň o svůj názor podělit, snad odradí ty, kteří případnou „investici“ zvažovali.

 34. Matka, samoživitelka Lucie z Prahy ….To musí být banda trotlů. Když už se pokouší o podvod, asi do ní neměli zatahovat celorepublikově profláklou rosničku, z ostravského studia ČT z vysílání dobrého rána, kde donedávna působila a vydávat ji za samoživitelku Lucii z Prahy :-)).

 35. ja som sa k tomuto dostal cez web seznam.cz, kde bol reklamny baner … vedel som z inej skusenosti ze to je podvod, takze som nereagoval, ale zaraza ma ze seznam.cz profituje z propagacie baneru podvodnikov….prevadzkovatel webu ktory siri tento podvod, aj ked len umiestnenim reklamnych banerov, by mal tiez byt potrestany ze napomaha trestnej cinnosti… ci plati: ruka ruku myje?

  1. Neide o žiadnu činnosť „ruka ruku myje“. Banner je PLATENÁ REKLAMA = prenájom plochy na stránke… seznam.cz, centrum.cz či akýkoľvek iný web nepreveruje firmu, ktorá chce inzerovať (keby to mali takto robiť s každým, tak by asi nemali takmer nikdy čo inzerovať :-)). To, že niekto predáva priestor na reklamu, neznamená, že nesie zodpovednosť za inzerujúcu spoločnosť/osobu… Už si videl/počul, aby napríklad nejaký denník odmietol uverejniť inzerát len preto, že „zaváňa průserom“? Ak je pracovný, dajú ho do sekcie práca. Ak je nemorálny, dajú ho do sekcie „erotika“ atd. Samozrejme médiá majú kompetencie korigovať formu/výzor inzerátu/reklamy a určitě majú možnosť povedať aj nie = toto takto inzerovať nebudem. Opakujem, neexistuje realita, aby garantom reálnosti inzerátu/reklamy bol niekto, kto ho „len“ inzeruje. Ak by áno, hneď žalujem všetky TV stanice, vlastníkov bild/bigbordov, rádiá, weby a noviny, že môj nový šampón od nemenovanej značky zo mňa neurobil sexsymbol dnešnej doby, ako mi to všetci tvrdia :-))).

 36. Věta „Obsah těchto stránek neposkytuje žádnou záruku toho, že zde uvedené metody garantují jakýkoli zisk. Může se stát, že o vložené prostředky přijdete.“ nebo něco podobného musí být ze zákona poskytnuto všude, kde se nachází investiční signál. Je to na mnoha forexových stránkách jen z toho důvodu, že kdyby investice nevyšla, provozovatel stránky nemusí hradit klientovu prodělanou investici. Věta sama nemá na podvod tedy žádný vliv.

  1. Ta věta je sama o sobě v pořádku, ale svým obsahem poukazuje na to, že tvrzení ve videích a formulace typu: „Chcete-li stejně jako Lucie tento nástroj použít ke zvýšení svých příjmů, zde uvádíme návod, jak začít:“ nebo tlačítko „Začít vydělávat“, v pořádku nejsou.

 37. Lidi už si prosím hlavně uvědomte, že peníze se nedají vydělat lehce !!! Je to vždy dřina – buď v zaměstnání nebo podnikání. Ale nic nejde jen tak lehce. Všimněte si, že vždy naletí ti chudší, protože chtějí zázračně zbohatnout. Divím se, že na takové svině není přísný metr. Neblbněte a važte si svých peněz, nebo je radši dejte na nějaké dobročinné účely. Budete mít aspoň dobrý pocit.

  1. Přesně tak! Peníze se nikde nedají vydělat lehce! I ti co se živí obchodováním na finančních trzích mají těžkou práci, nehledě na to, že musí disponovat poměrně pestrou škálou pokročilých znalostí, odolností vůči strestu a hlavně značný kapitál. Vždy je dobré mít na paměti vztah mezi rizikovostí a ziskem – čím větší požaduji zisk, tím vyšší musím podstoupit riziko a opačně.
   Pracovat rukama není populární, ale určitě si vyděláte daleko víc, než v tomto systému.

 38. mna by zaujimalo, ze kde ludia natrafia na tieto podvody? ja som sa za celu dobu ešte nikdy nestretlol s niecim takymto,… zeby som proste narazil na nejaku reklamu podvodu atd 🙂

  1. Nejčastěji se o takových věcech dozvídáme tak, že přijde spam do emailové schránky. Druhý nejčastější způsob jsou reklamy na webových stránkách typu „Chcete si vydělat x tisíc eur měsíčně?“. A někdy nás na to jako první upozorní naši čtenáři a většinou to pak stejně ještě dojde do schránky nebo někde vidíme tu reklamu.

 39. To snad ne :-(, naletěla jsem také a to před třemi dny a to jsem jindy tak opatrná :-(, vložila jsem 100 euro, udělala tři obchody, jeden úspěšný dva dne a psala jsem hned na podporu, že chci účet zavřít, nevím jak s nimi ale komunikovat, když jsem psala v češtině, odpovídali mi také česky ale z překladače a vůbec to nedává smysl, když jsem napsala anglicky, nikdo mi neodpovídá. Máte s tím někdo zkušenost? Jak dostat peníze zpět, co dělat?

 40. Samozřejmě mě to taky zaujalo, ale byl jsem podezřívavý. Proč tak báječnou věc prezentují způsobem, aby nalákali co nejvíc lidí? Po tom, co se počitadlo zbývajících míst zastavilo na dvojce, jsem zkusil otevřít stránku z jiného počítače. Když se mi objevilo číslo 46, bylo jasno. A už jsem jen hledal, co se kde o tom píše. Člověk musí být obezřetný a každý „snadný příjem“ si nejdřív proklepnout. Lidí, co naletěli, je mi líto. Ale ztráta 100 či 200 Eur se dá snad přežít 🙂

 41. Tady: binaryoptionsreporter.com/searchingprofits/ se stejnej xicht jmenuje úplně jinak 🙂

  1. Hlavne i stejny komentare akorate v anglictine jako pres kopirak, ale tahle to umi alespon trosku vic hrat

 42. Dobry den, pisi vam, nebot i ja jsem se stala obeti tohoto podvodu, na strankach profitonline.cz jsem se zaregistrovala a vlozila castku 200 euro. Jde mi prosim tuto castku vratit zpet a take jak zabranit tomu, aby se mi napriklad nedoslo ke zneuziti udaju me kreditni karty, ze ktere jsem vlozia castku 200eur? dekuji prosim za rychlou odpoved a pomoc. Jsem z toho zoufala. Co mam prosim delat? Dekuji.

  1. Dobrý den, Profitonline otevírá účty klientům u brokera EZTrader.com, takže se obraťte na ně, že chcete svůj účet uzavřít a vybrat peníze zpět. Ke zneužití platební karty by dojít nemělo.

   1. Dávala jsem příspěvek a po hodině zmizel, proč? Potřebuji také radu, naletěla jsem i přes obyčejně vlastní podezřívavost 🙁

    1. Dobrý den, přihlašte se ke svému účtu u brokera (pravděpodobně EZTrader) a požádejte o výběr peněz.

  2. Jediný 100%ně účinný způsob, jak zabránit zneužití, je svou debetní kartu zrušit. Jděte do své banky, popište jim problém a požádejte je o zrušení karty a vydání nové. Když se budou cukat, pohrozte jim převodem svého účtu k jiné bance, když ani to nezabere, udělejte to !
   (Bank, které převedení Vašeho účtu z jiné banky k sobě zařídí ochotně samy, je dnes mnoho. Jen si předem prostudujte jejich,podmínky, abyste nespadla z louže rovnou do kanálu.)
   Mně přímo hrozilo zneužití, řešil jsem to se svou bankou, a když si ověřili moje údaje o podvodu (byla to softwarová firma v USA), zrušili mou starou a vydali mně bezplatně novou kartu.

 43. Díky, díky všem vám, kteří jste se zde podělili o svoje osobní zkušenosti, byť draze vykoupené a alespoň mě jste tak zachránili od finanční ztráty. Klidně bych nějakým ušetřeným Eurem podpořil tento a podobný web odhalující pravdu o těch zatracenejch podvodnících. Ještě jednou díky. Jirka

 44. Taky zdravím, paní mluví jako kniha a je prezentována jako matka která náhodou ke štěstí přišla. Nelze vkládat komentáře v diskusi, zeptal jsem se jak je to se zdaněním výdělků a server mi poskytl pouze hlášku o zpracování informace. Takže někdo filtruje nekladné komentáře. Stačí jen selský rozum, pokud je to tak výhodné, proč se někdo dělí o zaručený zisk. Poskytovatel by se měl zadlužit až po uši, vydělat zázračné peníze a je miliardářem. Pokud někdo vydělá tak jiný prodělá, peníze (pokud je netisknou) jsou jako voda, jen se přelévají. Zde se zcela jistě přelévají od naivních lam na účet vyčůránků. Nutno dodat, že to mají pěkně udělané a server vypadá důvěryhodně. Stačí si položit základní otázku: Proč by někdo chtěl aby pan,paní XY vydělal(a) bezpracně balík peněz? : o)

 45. No tak jsem se dost naštval, že jsem jak ovce, která do nečeho vlítla a přečetla si důležitý info až po sléze. Překvapuje mě, jak mají udělanej na tý stránce affiliates a že vlastně to reálný obchodování pak přesně funguje s tím EZTraderem. JE to ukázka kvalitně spracovaný microsite. Ale určitě to není morálně v pořádku.

  1. Tak příště myslete před slézou. Já, prostá žena z lidu, jsem si to ani nerozklikla, ač to na mě všude skáče. To je tunel na první pohled.

 46. mna by zase zaujimalo ze ktora normalna matka a este k tomu samozivitelka vlozi 300eur na ucet profitonline.pri com by tych 300 eur moze byt jej mesacny prijem a to ma i deti. hmmm

 47. Moc děkuji za upozornění, hledal jsem na internetu další názory abych zjistil, zda to je pravda nebo ne a tady je důkaz.
  Jinak ono už to vystupování těch lidí je zvláštní, zvlášť ta paní se chová, jakoby vše měla naučené a byla amatérskou herečkou než šťastlivcem.

 48. Samozřejmě že jde o podvod. Naletěl jsem bohužel i já, chvilku to „jako“ fungovalo, lehce jsem na obchodech prodělal, poté se objevilo:
  Error
  došlo k problému s připojením k serveru, zkuste to později znovu nebo nás kontaktujte, prosím [email protected]
  přitom tato adresa neexistuje a už se nelze na stránky přihlásit, leč přístup k založení nového účtu samozřejmě zůstal (v tom server zázračně funguje pořád).
  Jsem vydán i s vkladem na pospas EZtraderům, kde zbývá zabojovat alespoň o vrácení části vkladu. Ať to slouží jako varování ostatním, když už jsem se nechal zblbnout. JK

  1. Přesně jsem zažila toto stejně ..100 euro oželím a mám ponaučení do budoucna , když nešlo přihlásit tak jsem zjistila to samý , že [email protected] neplatí atd ….mě navíc volá tel. z Anglie a chodí emaily o podpoře a že je zapotřebí mít hlídače …jako programy …co mi to budou hlídat …jak bezrizikově investovat. Napsala jsem si tam ..kolik mě toto jejich školení bude stát ….atd …budu informovat …

  2. Pepapwo, bohužel jsem taky naletěla, a ještě navíc, těch 100,- Euro jsem si půjčila a teď to nemám jak vrátit. Prosím Vás a jak mám na EZtraderům napsat o to aby mi těch 100,- Euro vrátili? Moc děkuji za odpověď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *