VAROVÁNÍ před podvodem Ultimate4Trading – recenze

Přeložení do českého jazyka se dočkal mezinárodní podvod na binárních opcích pod jménem Ultimate4Trading. Na jeho podstatu se podíváme v této recenzi.

O co se jedná

Ultimate4Trading CzechKdyž si pustíte prezentační video Ultimate4Trading Czech, uvidíte, jak John Cross a Abbey Walker-Jones vyprávějí příběh skupiny lidí, kteří údajně objevili obchodní algoritmus, který je velice ziskový. Jmenuje se Ultimate4Trading a jeho úspěšnost je údajně 82 procent.

Jeho tvůrci chvíli váhali, ale pak se rozhodli ho dát k dispozici zdarma údajně omezenému počtu lidí. Platby za používání tohoto systému jsou čistě dobrovolné. Ultimate4Trading je možné si vyzkoušet zdarma na demu, kde opravdu má ziskové výsledky.

Ultimate4Trading je masivní podvod

Podvodů zneužívajících binární opce jsme za ty roky viděli celou řadu, ale tento je zřejmě nejzákeřnější ze všech. Proč? Protože falšuje výsledky obchodů.

Falešné demo

Aby vás autoři Ultimate4Trading přesvědčili k obchodování se skutečnými penězi, dají vám zadarmo přístup k demu, kde si vše můžete vyzkoušet. A když to uděláte, budete unešení, protože systém generuje opravdu hezké zisky.

Takže si s velkým nadšením otevřete přes Ultimate4Trading účet u brokera EZTrader, který je vám touto cestou vnucen, začnete obchodovat s vlastními penězi a proděláte je. Nadšení vystřídá zděšení.

Co se stalo? Zachytili jsme to na následujícím videu, jde o zmíněnou obrovskou zákeřnost tohoto systému. Demo totiž falšuje výsledky obchodů a přepisuje ztrátové na ziskové, takže výsledky pak vypadají krásně. Podívejte se na video, jak Ultimate4Trading přepsal ztrátový obchod s USD/CHF na ziskový. Přitom ho do poslední chvíle ukazoval správně jako ztrátový, ale v konečných výsledcích je uveden jako ziskový.

A takhle se demo účet Ultimate4Trading chová pravidelně, takže není problém za den vydělat virtuální stovky eur. Když to ale pak zkusíte naživo s vlastními penězi, nastane pravý opak, během jednoho dne je tento systém schopný vám vybílit účet.

Mezinárodní verze

Préditrend
Francouzská verze.

Ve sktuečnosti je Ultimate4Trading obrovský mezinárodní podvod, existuje v několika dalších jazycích, kromě češtiny samozřejmě také v angličtině pod stejným názvem, nebo například ve francouzštině pod jménem Préditrend.

A pokaždé je vyprávěna stejná pohádka, někdy s jinými herci, a pokaždé vše směřuje k tomu, abyste podlehli dojmu z falešných demo výsledků a šli obchodovat s vlastními penězi k EZTrader.

Podvodníci při tom neváhají vytvořit vedlejší podpůrné weby jako Startup365 nebo Startup F5, na kterých jsou další videa s dalšími herci a falešnými recenzemi, aby vše vypadalo důvěryhodně. Je to skutečně kolosální podvod.

A zahraniční zkušenosti lidí, kteří se nechali oklamat a svěřili Ultimate4Trading své peníze, jsou jednoznačné, všichni prodělali a nedovolali se žádné pomoci.

Závěr

Ultimate4Trading je mezinárodní podvod, který falšuje výsledky na demo účtu, aby vás přesvědčil k otevření účtu reálného se skutečnými penězi. Pokud to uděláte a necháte Ultimate4Trading obchodovat s vašimi penězi, proděláte je.

Pokud vás zaujala možnost vydělávání peněz s binárními opcemi, vyzkoušejte si to na skutečném a nefalšovaném demo účtu zdarma, kde pochopíte nejen poměrně jednoduchou podstatu binárních opcí, ale také si budete moct vybudovat svoji vlastní strategii pro ziskové obchodování.

7 thoughts on “VAROVÁNÍ před podvodem Ultimate4Trading – recenze

  1. Tak sem také něco přispěji, abych zjistil, nejde-li o podvod na druhou a propagandu brokera TopOption, aby buď získal důvěru, když nám tady tak odhalil toho podvodníka „Ultimate 4 něco…“, kdy je sám podvodník , nebo v lepším případě jde pouze o vyhrazování se proti konkurenčnímu obchodníkovi.

    Uvidíme, pokud je i tato stránka podvodná, tak se tento příspěvek nepodaří vůbec odeslat. Tak startujeme teď!

  2. Tak jsem se podíval na to video v recenzi a zírám, co všechno je možné. S obchodováním zkušenosti trochu mám, ale tohle by mě nenapadlo, že si dovolí takhle přepisovat výsledky.

  3. Je to pravda, co píše Tomáš, nicméně vzhledem k tomu, že je broker na seznamu doporučovaných brokerů, taktně se o tom již přes rok mlčí.

    1. Kdyby se o tom mlčelo, tak tady takové komentáře nenecháme. Stále čekáme na nějaké důkazy. Když nám někdo v minulosti předložil důkazy o podvádění ze stran brokera, napsali jsme o tom článek a brokera vyřadili ze seznamu doporučených, byly to např. 24option, Opteck, Anyoption (články si u nás můžete dohledat). Takže znovu žádám o něco hmatatelného, abychom mohli rozlišit konkurenční boj mezi brokery od skutečnosti. Tak jsme to dělali vždy a dělat vždy budeme.

  4. Niečo podobné robí topotion.. neda sa zistiť, okdiaľ bere expirarne ceny.. a v niektorých pripadoch sa odlišujú od iných, ktorí vysledky beru z reuteru.

    1. Podle mě jste úplně mimo, ale jestli to můžete doložit, sem s tím, rádi se na to podíváme, jestli Topoption falšuje ceny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *