Varování před projektem 11procent na binárních opcích

11procent
Web 11procent.

Do naší pozornosti se dostal další velmi podezřelý projekt spojený s binárními opcemi, jmenuje se 11procent a je umístěn na adrese 11procent.com.

Autor tohoto projektu vypráví „dojemný“ příběh o tom, jak vydělával velké peníze ve finanční sféře, ale protože byl znechucen tím, jak banky udržují a podporují světovou chudobu, rozhodl se odejít z práce a začít obchodovat na svůj účet. A protože umí obchodovat binární opce ziskově, je veřejným nepřítelem číslo 1 pro brokery, takže chce předávat své ziskové obchodní signály ostatním, aby obchodovali ziskově, výměnou za což žádá 11procentní provizi.

Musíme uznat, že tohle je zřejmě nejsofistikovanější příběh, s jakým jsme se u podvodů setkali. Problém je, že je opět založen na lžích, takže máme všechny důvody se domnívat, že i tento projekt je obyčejný podvod s cílem dotlačit vás k neuváženému obchodování binárních opcí, které navíc nebudete vůbec mít pod kontrolou, protože budete jen zadávat obchody podle instrukcí, které budete dostávat.

Ale hezky popořádku, proč jsme přesvědčeni, že je „11procent“ je podvod.

 • Autor říká, že brokeři vydělávají jen na prodělávajících obchodnících, proto všechny ziskové obchodníky nějakým způsobem vyřadí. To není pravda. To může platit u podvodných brokerů, ale renomovaní makléři mají celou řadu zajišťovacích finančních nástrojů a technik, takže jim je celkem jedno, jestli vyděláváte nebo proděláváte, protože se tomu přizpůsobí, aby vydělávali v každém případě. Kdyby brokeři mohli existovat jen díky ztrátám klientů, nemohly by fungovat burzy.
 • Autor říká: „Můj systém zde lokalizuje chyby u brokerů, ve vypisování určitých opcí a tohoto využíváme ve svůj prospěch.“ To je nesmysl, brokeři nevypisují binární opce jako nějaké sportovní sázky, kde se můžou seknout a dát moc výhodný kurz favoritovi. Binární opce mají fixní návratnost, která se nemění, takže brokeři de facto žádné opce nevypisují v tom smyslu, že by u toho mohli jakkoliv chybovat.
 • Autor říká: „Když se tyto dovednosti spojí s vhledem dovnitř chodu brokerů, vznikne dlouhodobě ziskový systém.“ To je další tvrzení, které má za cíl na vás zapůsobit, že autor ví něco, co málokdo jiný. Ve skutečnosti ale není nic tajného na tom, jak brokeři fungují, navíc obchodníkovi to může být úplně jedno. U binárních opcí platí stejně jako u všech ostatních finančních nástrojů, že když vývoj ceny předpovíte správně, vyděláte, v opačném případě proděláte. Tečka. Nic víc v tom není. A cena opcí se řídí cenou podkladových aktiv, které jsou zcela mimo brokerovu kontrolu.
 • Autor říká: „V případě že je pravděpodobnost zisku vyšší, než je pravděpodobnost udávaná brokerem, vstupujeme do obchodu.“ Broker žádnou pravděpodobnost neudává, takže další tvrzení zcela mimo realitu. Někteří brokeři ukazují, jak se rozhodují ostatní obchodníci, ale to je všechno. Autor tady zřejmě pořád vychází ze své falešné představy, že se binární opce vypisují podobně jako sportovní sázky.

Z těchto bodů jasně vyplývá, že autor těch stránek o obchodování binárních opcí ví jen málo a určitě je sám neobchoduje. Nebo obchoduje, ale záměrně vám ve svých tvrzeních lže.

Když se nad tím zamyslíte delší dobu, projekt 11procent nedává smysl. Na jedné straně totiž říká, že se omezí na skupinu 100 až 120 lidí (máte získat pocit výjimečnosti), na straně druhé říká, že brokeři rychle vyhmátnou vydělávající obchodníky a odstaví je. Tak k čemu by to celé bylo, když se podle autora toho webu nedá dlouhodobě na binárních opcích vydělávat, protože vás brokeři odstaví?

Realita je taková, že se obchodováním binárních opcí dá vydělávat, to si jen podvodníci vymýšlejí různé finty a triky, jak vás přesvědčit, abyste si otevřeli účet u jejich brokera a obchodovali binární opce u něj. Podle našich zkušeností bývají tyto podvody často řízené přímo špatnými brokery, kteří se takto snaží získat nové klienty.

daněPoznámka na závěr. Autor 11procent tvrdí, že jsou příjmy z obchodování binárních opcí osvobozené od daní, což také není pravda, a pokud se jeho rady budete držet, dostanete se do průšvihu.

2 thoughts on “Varování před projektem 11procent na binárních opcích

 1. Dobrý den,
  díky za upozornění. Zajímalo by mě jaká je podstata podvodu. Zaregistrujete Live účet, vložíte prostředky, dobře. „Obchodujete“, prohrajete a co pan podvodník ? Má feetback od broookera ?
  jr

  1. Dobrý den, jaké přesně jsou motivy tohoto podvodu, nevíme, ale je jisté, že ty stránky jsou podvodné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *