Varování: The Millionaire in PJS a The Timing System vám peníze nevydělají

Do naší pozornosti se dostalo rozšíření podvodu EuroMillionaire System, z dílny stejných autorů přišel nový podvod pod názvy The Millionaire in PJS a The Timing System.

The Millionaire in PJS

The Millionaire in PJSTento podvod na binárních opcích je opět mezinárodní, a zatímco v české prezentaci není uvedeno žádné jméno, v anglické je použito jméno David Williams. Dozvídáte se, že autor dal údajně dohromady se svým partnerem ziskový obchodní systém na binární opce, o který pak ale přišel, protože ho o něj připravil právě obchodní partner.

Pomstou autora má být, že ho co nejvíce lidem poskytne zadarmo, protože ve smlouvě stojí jen, že ho nesmí prodat. Tento příběh silně kulhá na obě nohy hned od začátku. Údajný obchodní systém má vydělávat tím víc, čím více lidí ho používá. To ale odporuje tržní logice nabídky a poptávky. Navíc pokud se autor nechal z firmy vyšoupnout a podepsal smlouvu, takové smlouvy jsou vždy o duševním vlastnictví, takže by se softwarem už nemohl nijak nakládat, natož ho poskytovat zadarmo.

The Timing System
Naopak, první pravidlo tradingu zní: Na obchodování si nikdy nepůjčujte.

Podstatné ale je že The Millionaire in PJS je nefunkční obchodní systém, jehož jediným účelem je být pozlátkem, které bude lákat lidi k okamžitému a neuváženému obchodování binárních opcí prostřednictvím ztrátového systému EZ Trading Bot (nebo také EZTradingBot). Ten systém si nebudete moct vyzkoušet dopředu, protože první věc, kterou budete muset udělat, je si otevřít obchodní účet a složit na něj peníze.

To nejhorší na The Millionaire in PJS je, že vás tlačí k co nejrychlejšímu vkladu a vyzývá vás, abyste si peníze půjčili, pokud je teď nemáte. To nikdy nedělejte!

The Timing System

EZ Trading Bot
Nějak se jim popletly příběhy…

Mezinárodní autoři těchto podvodů už evidentně mají ve svých národních verzích trochu zmatky, protože začali míchat různé mutace dohromady, a to jak obsahově, tak i jazykově. U českých textů tak můžete najít videa s cizím jazykem a podobně. To je případ i projektu The Timing System, který původně měl být založený na podobném konceptu jako EuroMillionaire System, ale nějak se smíchal s The Millionaire in PJS a teď vypráví stejný nesmyslný příběh.

Podstatné je, že jsou to všechno podvody z dílny stejných autorů, takže není třeba je rozebírat znovu stejným způsobem, jsou nedůvěryhodné a jen by vás připravily o vaše peníze.

Závěr

The Millionaire in PJS a The Timing System jsou jen další ze série podvodů na binárních opcích. Velmi pravděpodobně se jedná o někoho, kdo si nechá platit za reklamu brokerům, a neštítí se při tom využít jakýchkoliv metod. V tomto případě se jedná o obchodní systém, který je vydáván za velmi ziskový, ale ve skutečnosti by vám zruinoval účet.

Opakujeme to pořád dokola, peníze vám nikdo zadarmo vydělávat nebude. Vydělávat peníze na binárních opcích můžete, jen pokud se obchodování naučíte, připravíte si svojí strategii a budete ji obchodovat sami. Můžete začít s neomezeným demo účtem zadarmo, abyste zjistili, jestli jsou binární opce i pro vás.

One thought on “Varování: The Millionaire in PJS a The Timing System vám peníze nevydělají

  1. Souhlas,těchto podvodů je tady od Listopadu89 už přehršel a jsou všechny zavrženíhodné!At žije Mafiánký Kapitalismus !!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *