Velcí hráči vstupují do světa kryptoměn, čekání by se mělo vyplatit

Wall StreetNepříjemné časy pro investory do kryptoměn pokračují, ale svítá na lepší časy.

Divoké růsty z roku 2017 zůstávají vzdálenou vzpomínkou, letos jsou všechny kryptoměny ve velkých ztrátách.

Jsme ale v paradoxní situaci, kdy ačkoliv kryptoměny stagnují nebo klesají, investice do sektoru oznamují velká a tradiční jména.

Tak například ještě letos otevře nová kryptoměnová burza Bakkt. To může znít tuctově, dokud nezjistíte, že za ní stojí stejná společnost jako za New York Stock Exchange (NYSE). To je přední americká akciová burza.

Jiný příklad. V říjnu oznámila společnost Fidelity Investments, že zakládá divizi Fidelity Digital Asset Services, která bude poskytovat obchodní služby a úschovu kryptoměn. Důležitý údaj: Fidelity je jedna z největších investičních společností na světě, spravuje aktiva v celkové hodnotě převyšující sedm bilionů dolarů!

Šéf kryptoměnové burzy Binance správně poznamenal, ať si představíme, co se stane s kryptoměnami, pokud do nich Fidelity alokuje třeba pět procent svých investic.

To jsou příklady těch největších světových finančních hráčů, kteří vstupují do světa kryptoměn. Pak bychom mohli jmenovat řadu středně velkých a menších firem tohoto typu, které dělají to samé.

K tomu si přidejte rozšiřování služeb a rozsáhlé investice krypto hráčů, jako je třeba zmíněná Binance, tedy v současnosti největší kryptoměnová burza.

Když si všechny tyto zprávy přeberete, je zřejmé, že největší finančníci tohoto světa jsou přesvědčeni, že kryptoměny mají budoucnost a potenciál růst na hodnotě.

Současné cenové pohyby kryptoměn proto vypadají jako klid před bouří, která nastane, až ti velcí spustí své kryptoměnové projekty. Žádné záruky ve světě investic neexistují, ale podle nás stojí za to si počkat alespoň do konce příštího roku, než byste případně nad kryptoměnami zlomili hůl.

Až s kryptoměnami začnou obchodovat ti, kdo spravují miliardy a biliony dolarů, můžou se teprve začít dít věci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *