VELKÝ PODVOD: Profesor Adam Peterson a Tron – recenze

Falešný Wall Street MagazineV této recenzi odhalujeme, že metoda na vydělávání peněz, kterou představuje profesor Adam Peterson, je nebezpečný podvod.

Na internetu můžete narazit na reklamu, jež vás dovede na webové stránky Wall Street Magazine, ve kterém se můžete dočíst úchvatný příběh profesora Adama Petersona z Harvardu.

Ten údajně objevil „neskutečný“ finanční mechanizmus, který každému umožní zhodnotit 500 korun na 50 tisíc korun. A to třeba během jediného týdne.

A v čem tato zázračná metoda spočívá? Máte si koupit internetovou měnu, neboli kryptoměnu, a to konkrétně TRON. Startovní balíček stojí 990 korun.

Adam Peterson podvodník

Adam PetersonZačněme osobou profesora Adama Petersona z Harvardu. Ve skutečnosti není z Harvardu, není ani profesor, vlastně vůbec neexistuje. Peterson je fiktivní osoba vymyšlená podvodníky.

Na údajné fotce Petersona je ve skutečnosti Jim Glover, který s tímto podvodem nemá nic společného, jeho fotka byla zneužita.

Falešné recenze

Všechno je falešnéWeby vedoucí k Petersonově metodě obsahují řadu recenzí a zkušeností údajných zákazníků, kteří si už balíček koupili a vydělali s ním peníze. Všechny jsou ale smyšlené a falešné.

Fotky byly ukradeny různým lidem, a například ta hlavní je dokonce fotomontáží. Jak můžete vidět na našem obrázku, na původní fotce byl Donald Trump a podvodníci vyměnili jeho tvář za někoho jiného.

Jak to ve skutečnosti funguje

Petersonova metoda je prostý podvod, prostě od vás vyberou peníze a pošlou vám za to nějaký bezcenný návod, který je zcela k ničemu. To samé jsme viděli už pod jménem Bernard Mohyla, takže reálných zkušeností je dost.

Žádnou kryptoměnu od nich nedostanete, s reálným obchodováním tento podvod nemá nic společného. Všechno je jen zástěrka, aby z vás vylákali vaše peníze.

Pravda je taková, že Tron je běžná kryptoměna, kterou si můžete koupit na burze. Ale rozhodně neroste na hodnotě každý den a není možné na ní vydělat stovky procent během pár dní nebo týdnů. V každém případě od Petersona ji stejně nedostanete.

Hodnocení

Adam Peterson a jeho balíček na měnu TRON je podvod, žádnou nedostanete, podvodníci jen od vás vezmou vaše peníze to je všechno!

Pokud chcete zkusit vydělávat peníze opravdovým obchodováním s kryptoměnami, začněte na bezplatném demo účtu u regulovaného brokera.

Na tomto testovacím účtu si můžete bez rizika vše vyzkoušet a rozhodnout se, zda se chcete obchodování věnovat a naučit se ho.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Adam Peterson a TRON
Hodnocení:
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *