VELKÝ PODVOD: Profesor Adam Peterson a Tron – recenze

Falešný Wall Street MagazineV této recenzi odhalujeme, že metoda na vydělávání peněz, kterou představuje profesor Adam Peterson, je nebezpečný podvod.

Na internetu můžete narazit na reklamu, jež vás dovede na webové stránky Wall Street Magazine, ve kterém se můžete dočíst úchvatný příběh profesora Adama Petersona z Harvardu.

Ten údajně objevil „neskutečný“ finanční mechanizmus, který každému umožní zhodnotit 500 korun na 50 tisíc korun. A to třeba během jediného týdne.

A v čem tato zázračná metoda spočívá? Máte si koupit internetovou měnu, neboli kryptoměnu, a to konkrétně TRON (případně CryptonsQ). Startovní balíček stojí 990 korun.

Adam Peterson podvodník

Adam PetersonZačněme osobou profesora Adama Petersona z Harvardu. Ve skutečnosti není z Harvardu, není ani profesor, vlastně vůbec neexistuje. Peterson je fiktivní osoba vymyšlená podvodníky.

Na údajné fotce Petersona je ve skutečnosti Jim Glover, který s tímto podvodem nemá nic společného, jeho fotka byla zneužita.

Falešné recenze

Všechno je falešnéWeby vedoucí k Petersonově metodě obsahují řadu recenzí a zkušeností údajných zákazníků, kteří si už balíček koupili a vydělali s ním peníze. Všechny jsou ale smyšlené a falešné.

Fotky byly ukradeny různým lidem, a například ta hlavní je dokonce fotomontáží. Jak můžete vidět na našem obrázku, na původní fotce byl Donald Trump a podvodníci vyměnili jeho tvář za někoho jiného.

Jak to ve skutečnosti funguje

Petersonova metoda je prostý podvod, prostě od vás vyberou peníze a pošlou vám za to nějaký bezcenný návod, který je zcela k ničemu. To samé jsme viděli už pod jménem Bernard Mohyla, takže reálných zkušeností je dost.

Žádnou kryptoměnu od nich nedostanete, s reálným obchodováním tento podvod nemá nic společného. Všechno je jen zástěrka, aby z vás vylákali vaše peníze.

Pravda je taková, že Tron je běžná kryptoměna (zatímco CryptonsQ není), kterou si můžete koupit na burze. Ale rozhodně neroste na hodnotě každý den a není možné na ní vydělat stovky procent během pár dní nebo týdnů. V každém případě od Petersona ji stejně nedostanete.

Hodnocení

Adam Peterson a jeho balíček na měnu TRON je podvod, žádnou nedostanete, podvodníci jen od vás vezmou vaše peníze to je všechno!

Pokud chcete zkusit vydělávat peníze opravdovým obchodováním s kryptoměnami, začněte na bezplatném demo účtu u regulovaného brokera.

Na tomto testovacím účtu si můžete bez rizika vše vyzkoušet a rozhodnout se, zda se chcete obchodování věnovat a naučit se ho.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Adam Peterson a TRON
Hodnocení:
11stargraygraygraygray

27 thoughts on “VELKÝ PODVOD: Profesor Adam Peterson a Tron – recenze

 1. POZOR !!! Šmejdi to zkoušejí dál – prostřednictvím „the best vouchers“ a „cryptoeddu“, taky „orderconfirmations24“. Podstata podvodu je pořád stejná. Chtějí, ať si „koupíte“ kryptoměnu Ripple, ve skutečnosti ale jde o blbé vouchery a e-booky (na vaše školení ?), které vám zašlou kurýrem. Platba při převzetí. Neplatit – odmítnout zásilku a sbohem. O kryptoměnu vás elegantně okradou (pokud tam tedy nějaká vůbec je). Pozor !!!

 2. Milan:
  Taky jsem asi před rokem naletěl. Bohužel, musel jsem se smířit se ztrátou 990 korun. S obdrženým někdejším balíčkem jsem dostal i jakési papíry, jak postupovet abych Tron opravdu získal. Z obsahu textu bylo zřejmé, že jde nejspíše o podvod a tak jsem tex někam založil a už jsem to pustil z hlavy. Mezitím jsem vyhazoval papíry od ostatních podvodných nabídek, kde jsem se nedočkal nějaké nápravy jako třeba: Bakker,ČMO z Plzně, Beauty Line, Euronova, Witt,
  Direkt Market, a mnohé další, s jejichž podvodnými praktikami si neporadila ani ČOI, D-Test, ombudsman a jiní k tomu povolaní.
  Když jsem nedávno znenadání obdržel opět nabídku podepsanou panem Matuševským, který mi opět nabízel Tron za 990,- Kč a strašil mne, že už má na skladě posledních pět balíčků (zřejmě po podobné hlupáky, jakým jsem se stal i já), snažil jsem se vyhledat už původní první podobnou nabídku, kterou jsem samozřejmě už neobjevil, napsal jsem mu v odpovědním mailu, že už jsem za stejný peníz už dříve podobnou nabídku obdržel a ať mi tedy řekne jak s ní mám naložit, nebo ať mi pošle kopii předchozího obdrženého dopisu, a tuto svou odpověď jsem ještě dvakrát urgoval, ale pan Matuševský nemínil ani na jeden z mailů odpovědět. Ale nejspíš mu to stále dobře vynáší a za své krádeže na internetu se ani nestydí.

 3. Lidská hloupost,já se ani nedivím. Člověk vidí snadno si vydělat a při tom přijde o vše co má. Oni vědí jak na vás,jak vás obrat. Hlavně nic nepřebirat a vracet a na just bych si od nich objednál co nejvíce balíčků. Ať jim to zase vše přijde zpět.

 4. Tak jsem taky jedna z těch, co málem naletěla. Manžel našel nabídku na internetu, tentokrát je balíček na měnu Ripple, říkali sme si, že to zkusíme, když kryptoměna opravdu existuje a navíc je na třetím místě nejúspěšnějších. Naštěstí mi to nedalo a hledám další informace a narazila jsem na tuto diskuzi. Balíček ještě nedorazil, tak to snad stihnu stornovat, přinejhorším ho nepřeberu. Jen mně mrzí, že mají můj mobil a e-mail. 🙁

 5. Žial naletel som aj ja, v dobrej viere som chcel vyskusat digitalnu kryptomenu. Nech im padne na užitok mojich 50€.

 6. Nechápem,čo robí polícia.Prečo to ešte neriešili?Mali by za to sedieť a nie beztrestne okrádať ľudí.Hanba

 7. Dobry den,
  dnes jsem natrefil také na stránku s „metodou prof. Peterssona“. Přiznám se, měl sem nutkání hned poslat peníze,
  zvláště když sem viděl ta hodnocení již „úspěšných“ investorů.
  Nicméně někde v nitru mi zablikala kontrolka a nejdříve jsem si to na netu ověřil.
  A nestačil jsem se divit!
  Pro všechny ostatní dříve než něco pošlete…raději si vše alespoň 2x ověřte.
  Díky tomu jsem nepřišel o cca 800,-, které bych jinak poslal jak magor „prof. Peterssonovi“ na tenhle mega podvod!!!
  Divím se že se to ještě neprobíralo v televizi…vždyť velmi mnoho stanic by po tomto svinstvu skočilo.

  1. Tak u mne to bylo obráceně. Již od začátku mi bylo jasné, že je to podvod. Jen jsem chtěl najít kde- recenze našich „chytřejších“ spoluobčanů – nádherné. Až moc nádherné. A tak jsem dal do googlu- prof peterson – a našel jsem tuto stránku Prostě zkusí a on se někdo chytí- no a těch pár stovek… ale pokud jich je 10.000, tk to něco hodí.

 8. Já nechápu, že se ještě dneska najdou lidi, co tomu věří. Proboha, to si vážně myslíte, že dneska vám dá někdo něco zadarmo???? Proberte se. Kdyby to bylo tak jednoduchý, myslíte, že by lidi raději stály u pasu a nedělaly toto? Fotky si dneska ze sociálních sítí může stáhnout kdekdo a napsat k nim dechberoucí hodnocení. Já na to zabrousila náhodou, tak jsem se podívala a celou dobu jsem se chlámala smíchy. Můžou zkusit poslat mi nějaký email 😀 😀 😀

 9. Tak,posílají to z Polska z Waršavy,ulice chlodna 64,přes Slovenskou spediční firmu remax a u nás to jde přes e-kurýr Praha a doručuje ppl.Jinak hlavní stan této podvodnické firmy mají mimo eu a to na Komorských ostrovech-adresa a firma je-Global Group Ltd.
  Suite 1156 BP 303
  Mutsamundu Anjouan
  Union Comoros .Ti hajzlíci také v eu prodávají předražené a nefunkční zdravotnické výrobky.Jedná se o třeba přístroj na sluch atd.Každopádně,jejich nabídky se objevují v hromadných emailech či ve spamu.Když už tedy objednáte,zásilku nepřebírejte a hlavně nic neplatťe.Nic se Vám nestane.Ty podvodníci dobře ví,co dělají a tudíž to nechají být.Jinak už svoje peníze neuvidíte.Sice s Vámi budou dost divně komunikovat,ale nic nevrátí.LIDIČKY,BUĎTE PROSÍM VE STŘEHU.Takovéto firmy myslí jen na zisk z Vás a to je vše!!!!

 10. Dobrý den, chodí to na mobil mému tátovi 5x denně do oznamovacího panelu, dali jsme blokaci stránek, ale nepomáhá to :(. Jsou Označené zámkem jako Vaše stránky a tam šlo nastavit blokace stránek oznámení a blokace zvuku upozornění, ale chodí to stále, alespoň už bez toho zvuku… Lze to odstranit, zablokovat ještě někde celou reklamu, zpráv ze stránek? Moc děkuji za informaci.

  1. Dobrý den, zablokovat to jít musí, zkuste pohledat na internetu, jak blokovat oznámení ve Vašem konkrétním prohlížeči, takhle na dálku nedokážu říct, co přesně dělat.

 11. Mě tato zvědavost stála 790kč.Bohužel jsem se dostal k recenzím pozdě.Tedˇby chtělo,aby si všichni podvedení začali objednávat a samozřejmě nepřebírat,aby se jim to pěkně vracelo.PPL by si vydělalo a ty šmejdy by to zasypalo.A co dělá policie proti těmto podvodníkům?Pomáhají nám a chrání?To je svět,hnus.

 12. Dobrý deň!
  Mne po návšteve týchto stránok prišiel vydieračský emajl, hoci som svoju adresu nedala, ani som nič nevypĺňala, ani neobjednávala. Emajl bol v spame a bol v nemčine. Odoslaný bol z mojej emajlovej adresy a v odoslanej pošte, ani v koši nebol. Žiadali odomňa zaplatiť vyše 300 € do bitconovej peňaženky. Inakšie, že mi zničia počítač, a uverejnia všetkým mojim kontaktom, že som úchylák, čo navštevuje uchýlácke stránky, a že majú aj moje fotky zo súkromia cez kameru v mojom počítači. Kameru mám od momentu kúpy počítača prelepenú! Čiže klamú a vydierajú ma. Vec som okamžite oznámila na políciu. Zaujalo ma tvrdenie jedného diskutujúceho, že mu zmizli ich emajli v jeho poštovej schránky. To by znamenalo, že sa naozaj nabúrali do našich schránok a to mi príde naozaj nebezpečné. Zmenila som heslo, ale aj tak by som rada vedela čo s tým môžem robiť. Mám schránku na centrume, asi by to mali riešiť oni. Lebo by to mohlo naznačovať, že zabezpečenie emajlových schránok je nedostatočné.

  1. Dobrý den,
   ten vyděračský e-mail se teď hodně šíří, oni samozřejmě žádné obrázky z kamery nemají, jen to zkouší a rozesílají na co největší počet adres, jestli se někdo chytí.
   Jsou případy, kdy se hackeři dostanou k osobním datům, ale tento email to není.

 13. Dobrý deň. Mám taký istý problém ako pán Peter (7.1. 2019). Poslala som už niekoľkokrát email, že ruším objednávku. Zatiaľ mi odpoveď neprišla. Neexistuje telefónne číslo, kde sa dá objednávka zrušiť?

  1. Dobrý den, o telefonním čísle nevím, ale když zásilku nepřevezmete, máte to vyřešené. Pochybuju, že by se podvodníci připomněli, ale i kdyby, objednávku jste zrušila a oni si nikam stěžovat nepůjdou, tím jsem si jistý.

 14. Dobrý den ,jsem další co málem naletěl na tenhle podvod.Naštěstí sem teprve obdržel email že mně bude balíček doručen.Už z vašich výše uvedených odpovědí sem se dočetl že prostě balíček nepřebírat,neplatit.!Zřejmě budu upomínán doručovatelem ať si balíček přeberu.Chápu dobře že upomínky mám ignorovat?
  Děkuji.

  1. Doručovateli můžete sdělit, že balík odmítáte převzít. I když ignorovat úplně se to dá taky, nakonec se balík stejně vrátí odesílateli.

 15. Dobrý den,
  pokud jsem už balíček koupil, znamená to že jsem naletěl a o svoje peníze přišel, pokud tomu dobře rozumím.
  Mám se teď obávat, nějakých dalších následků za převzetí balíčku?

 16. Dobrý den,
  jak se tedy mohu z tohoto podvodného obchodu vyprostit,
  ještě jsem nic nezaplatila.
  Děkuji

  1. Je to zajimave. Objednal jsem si asi 12 000 balicku za 113 000 Kc. Prestoze zbyvalo pouze 79 balicku a tech balicku zbyva 79 stale. Ze jsem neco koupil se v informaci vpravo neukazalo. Tady proste neco nehraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *