Vypisování vlastních binárních opcí

Vlastní binární opcePři obchodování jste možná někdy narazili na to, že vám úplně nevyhovuje nabídka splatností jednotlivých binárních opcí. Možná byste vzhledem ke svému přístupu potřebovali určitou fixní délku splatnosti, ať už do obchodu vstoupíte kdykoliv. Pak by se vám mohlo hodit vypisování vlastních binárních opcí.

Kdo už někdy obchodoval klasické (vanilla) opce, tak se s vypisováním opcí pravděpodobně už setkal a je třeba říct, že u binárních opcí je tento proces mnohem prostší a jednodušší. U vybraných aktiv si v zásadě můžete vybrat libovolnou dobu splatnosti, která ale musí být v rámci obchodních hodin, a také rozložení návratnosti a pojistné částky.

Co se týče splatnosti, naznačili jsme to už v úvodu, dává vám to větší flexibilitu při obchodování, protože expirace je klíčová a kolem ní se všechno točí. Možnost zvolit si vlastní tak otevírá větší možnosti pro budování obchodního systému.

O volbě návratnosti binárních opcí jsme už psali a pořád platí, že nemá moc smysl si komplikovat úvahy tímto směrem. Nejvýhodnější pro běžné obchodování je mít co nejvyšší procento návratnosti a nulu na straně pojistné částky, která vám bude vyplacena v případě, že obchod nevyjde.

Jak vypadá vypisování vlastních opcí o brokera TopOption, se můžete podívat na následujícím videu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *