Obchodování pro nováčky, Youtuba, EZTrader a binární opce

EZTrader
Youtuba a EZTrader – další velmi pochybné stránky o binárních opcích.

V dnešním článku se podíváme na další velmi zavádějící stránky o binárních opcích. Jmenují se „Obchodování pro nováčky“ a propagují obchodování binárních opcí přes EZTrader jako housky na krámě (stránky Youtuba.cz, Obchodovanipronovacky.com, Vydelavatpenize.com a zřejmě i další). Jenomže burzovní obchodování je velmi vážná věc.

Co je na stránkách Obchodování pro nováčky přes EZTrader varující:

 1. Údajné ohlasy lidí, které díky úžasnému systému vydělávají velké peníze. Pravý rámec stránky je jich plný a všichni jsou ohromně spokojení jako v reklamách na prostředky pro hubnutí.
 2. Stránka říká, že prvním krokem je založit si účet u EZTrader. Neboli hned vás tlačí do obchodování s reálnými penězi.
 3. Ve videu autor tvrdí, že za měsíc udělal ze 400 eur obchodováním 12345 eur. Podle našich zkušeností je ztřicetinásobení účtu za pouhých šest týdnů naprostá fikce a pohádka. Když se vám bude hodně dobře dařit, tak to můžou být jednotkové násobky, ale určitě ne desítkové.
 4. Hlas ve videu působí hodně profesionálně, jako placený marketing, nikoliv jako skutečný obchodník binárních opcí.
 5. Autor ve videu říká: „Budu-li chtít, můžu takto obchodovat každou půl hodinu.“ To určitě není pravda, hezky trendující trhy nebudete nacházet každou půl hodinu do nekonečna.

Pokud to shrneme, stránky „Obchodování pro nováčky“ jsou navržené tak, aby vás strhly k okamžitému obchodování u EZTrader za použití zavádějících formulací, možná až podvodných. Marketingový mluvčí videa těžko zobchodoval 400 eur na 12345 během měsíce a půl, to je skutečně nereálné.

EZTrader mini recenze

Problematický je také z našeho pohledu samotný broker EZTrader. Loni nám několik lidí napsalo, že jim nechce vyplatit jejich peníze. Je sice pravda, že od té doby získal licenci od CySecu, ale na nás pořád působí nedůvěryhodným dojmem. Třeba už proto, že na stránce kontaktů nenajdete ani email na podporu, ani telefonní číslo, jen kontaktní formulář. Navíc EZTrader ani jeho mateřská společnost WGM Services Ltd. nemá licenci od ČNB.

Ovšem i kdyby se jako broker změnil a začal se chovat ke svým obchodníkům férově, vidíme tu jeden velký důvod, proč s ním stejně neobchodovat. A to jsou nízká procenta návratnosti investic. EZTrader většinou nabízí jen 70 % a něco, což je v průměru o 10 % procent méně, než nabízí renomovaní brokeři.

A to je velmi zásadní argument, protože čím nižší návratnost, tím větší úspěšnost obchodů musíte mít. Nebo také jinak, se stejnou úspěšností obchodů budete u jiných brokerů vydělávat víc peněz než u EZTradera.

Shrnutí

Rekapitulace musí být stejná jako vždy u našich článků, které se věnují podvodům nebo neférovému marketingu. Obchodování binárních opcí je činnost, kterou se dají vydělat peníze, ale nepouštějte se do ní bez rozvahy. V klidu se s binárními opcemi seznamte, a pokud budete chtít skutečně začít, nejdřív si obchodování vyzkoušejte na demu.

28 thoughts on “Obchodování pro nováčky, Youtuba, EZTrader a binární opce

 1. Zdravím, měl jsem 133Eur. Zadal jsem výběr s tím, že mi prý pošlou 100Eur zpět na kartu a 33Eur na Skrill. 100Eur už mám na kartě, ale 33Eur odmítají poslat na Skrill. Minimální částka pro výběr je 100Eur.

  1. Tak to je z jejich strany podraz, vybíral jste 133, takže mají poslat všechno. Pohrozil bych jim stížností na CySEC.

 2. Dobrý den, rad by som sa spýtal či už má niekto skúsenosť s tým, keď ste doplatili chýbajúcu čiastku do 100€ aby ste ich mohli vybrat, že sa Vám výber podaril?
  Máte niekto s týmto prípadom skúsenosť? Ak áno prosím informujte ma, ďakujem.

 3. Dobry den.Tiez som tam dal 100 a terz mi tam ostalo 43.Poziadal som ich o vyplatenie aspon toho zvysku a zrusenia uctu a oni mi poslali toto Dobrý den, děkujeme za Váš email,
  prosím vezměte na vědomí, že systém neumožní výběr menší než 100€.
  Dovolte nám připomenout, že jste rovněž přijal bonus 20€, čímž jste vázán ve stanovené lhůtě dosáhnout obchodního obratu 25xbonus=25×20=500€, abyste mohl žádat o výběr tohoto bonusu.

  V neposlední řadě, prosím pamatujte, že Váš účet stále není ověřen, níže zasíláme výčet dokumentů, požadovaných pro ověření účtu.

  Jakmile dosáhnete obchodního obratu 500€ a na Vašem účtu bude alespoň 100€ můžete žádat o výběr,
  zároveň, pokud nedosáhnete obchodního obratu, ale na Vašem účtu bude alespoň 120€, můžete žádát o výběr rovněž.

  Budete-li mít jakýkoli dotaz, neváhejte se na nás obrátit.
  S pozdravem

  tým zákaznické podpory

  Mozte mi poradit ako to vyriesit? dakujem

  1. Dobrý den, jestli jste přijal bonus 20, tak z toho zůstatku 43 je vašich jen 23 po odečtení bonusu. EZTrader účtuje poplatek 50 eur za výběr částky nižší než 100 eur, takže Váš zůstatek nelze podle jeho podmínek vybrat. Otázkou je, jestli by akceptoval, kdybyste si doposlal na účt 81 eur, aby tam bylo 101, a pak všechno vybral. EZTrader bohužel patří mezi brokery, kteří při výběrech háží klacky pod nohy zákazníkům.

 4. Dobrý den,,,začala jsem se 100 eur,po25 obchodech,jsem skončila na částce 53 eur,obchodovala jsem podle grafu z jiné platformy a následně otvírala pozice z jejich nabídky,proto se jim asi nepovedlo mne zlikvidovat,následně mi přišlo upozornění,že nesplnuji jejich bonusovou politiku a ač bonusy na učet připsany žádné nebyly ,tak mi je z učtu odečetli z duvodu vypršení bonusové expirace a učet zrusili.Neví někdo jak je to s vypisy z učtu?

 5. Dobrý den,
  stejná zkušenost jako zde většina. Na EZTrader jsem vložil 200€, prodělal, něco vydělal. Zůstalo mi tam 150€. Chtěl jsem si je vybrat, ikdyž mi to nepustí všech 150€, tak bych rád aspoň něco zpět 🙂 Chci si to přeposlat na účet, ale žádá to po mě ověření karty, kopii zadní a přední strany. Moc se mi tyto údaje nechtějí posílat. Ptám se tedy, je to další trik nebo se nemusím bát, když jím tyto informace poskytnu? …. Jinak vklad jsem měl 200 + 40 bonus, po zažádání výběru, mi to zamítli a přidali další bonus 100€, z jakého důvodu? Udělal jsem pouze dva obchody. Díky za odpověď.

  1. Dobrý den, to ověřování identity před výběrem je normální, brokeři to musí dělat ze zákona. Na kartě můžete zakrýt některé údaje (http://opcebinarni.cz/co-vas-ceka-pri-otevirani-obchodniho-uctu). Zamítnutím výběru porušují zákon, takže jim to řekněte. Docela by mě zajímal důvod, jestli Vám nějaký sdělili. Co se týče toho bonusu, tak ten Vám dávají čistě proto, aby vás zvyklali, vy jste od výběru upustil a dál obchodoval.

 6. Dobrý den,

  tak bohužel se přidávám k Vám všem podvedeným lidem na EZTRADER. Tak jak již bylo výše řečeno vložil jsem 100€ a začal s obchodováním, vždy po uzavření obchodu se křivka změnila v můj neprospěch. 100€ sice není nějak ohromující částka, ale na chodníku je nenajdeme. Na tuhle diskuzi jsem se samozřejmě dostal až po čtyřech neúspěšných obchodech. Není se čemu divit – to jejich propagační video je opravdu slibné a zaslepující. V životě jsem již přišel o více peněz než o 100€. Docela mě udivuje, že takových lidí co vložili 100€ je zde tolik. Nedalo by se s tím něco dělat, kdyby se nás spojilo více? Určitě by šlo i o zajímavou částku co jsme tam všichni vložili.

  Děkuji za reakci.

  S pozdravem
  Ondra

  1. Dobrý den, problém je v tom, že by Vám argumentovali tím, že jste peníze prodělal obchodováním. Pro otevření sporu byste musel mít zachycené ty manipulace, což se obávám, že málokoho napadne si hned všechno od začátku nahrávat.

 7. Poradíte mi jestli a jak musím zrušít účet u EZ trader abych v budoucnu uz nic neplatil ? Jinak mam stejne zkušenosti jako ostatni. Negativni. Nikdy vic ! Lituji ze jsem si dřív nepřečetl recenze.

  1. Zrušit účet Vám může jen EZTrader samotný, takže musíte donutit je. Můžete pohrozit stížností CySecu a případně ji i realizovat.

 8. Dobrý den,
  v článku uvádíte „Nebo také jinak, se stejnou úspěšností obchodů budete u jiných brokerů vydělávat víc peněz než u EZTradera.“
  Chtěla jsem se zeptat, které brokery byste doporučili?
  Děkuji moc předem za radu.

 9. A ted mi ještě odpověděli následující na to, když jsem se ptala jaké mám možnosti na to aby se mi vrátil můj vklad i přes to, že jsem neklikla na okénko že souhlasím s podmínkami pro bonus:

  Aneta,

  Prosím, snažím se být velmi jasné – pokud jste si přál bonus musí být odstraněn, měli byste si vyžádali!

  Ale protože jste investovali pouze 100 a minimální zrušit 100 a neměl obchodovat vůbec, a v souladu s podmínkami, které máte 2 možnosti nyní:

  obchodu na těchto peněz, nebo investovat dalších 100 zrušit 180 zpět.

  To je konec vysvětlení, a to jsou fakta.

  A budete muset poslat 3 dokumenty CySEC (upraveno těla) požadavky:

  ID – cestovní pas nebo řidičský průkaz
  Utility Bill – ukázat, úplnou adresu a celé jméno
  Kopie kreditní karty – na přední straně jsou poslední 4 čísla pouze a na zadní straně karty 16 čísel, uvidíte pouze podpis.

  1. Dobrý den, v podmínkách EZTrader uvádí: „The minimum withdrawal amount is 100 units of the denomination defined in your account. Withdrawal is not possible without performing at least 3 transactions in the system, or paying 10% of the initial deposit, which is to be considered as a fee as per defrayal costs.“ To znamená, že minimální částka, kterou lze vybrat, je 100. A pokud neuděláte alespoň tři obchody, tak je 10% poplatek z vybírané částky. Oni vám to evidentně otáčí tak, že těch 100 je minimum až po odečteční poplatku, takže nesplňujete podmínky pro výběr, proto po vás Chtějí vložit dalších 100, aby Vám pak odečetli 10 % a poslali 180. Co na to říct, jsou to zlodějské podmínky. Čistě teoreticky by mělo stačit doposlat 12, aby po odečtení 10% poplatku zůstalo těch 100 na výběr. Já osobně bych jim pohrozil, že pokud mi nevrátí vklad, budu si stěžovat regulátorovi CySec, protože jsem přesvědčený, že ten by tohle jednání zatrhnul. Jinak budete muset vyhovět těm jejich zlodějským podmínkám.

 10. Dobrý den, prosím o radu.. Jako jedna z mnoha blbích jsem se chytla na tu jejich reklamu eztrader obchodování pro nováčky. Vložila jsem na účet 100 euro. A teprve pak jsem se dostala na stránky a diskuse jako ja ta Vaše. Obchodovat jsem nezačala. Když jsem peníze vkládala nesouhlasila jsem s obchodními podmínkami pro bonus, bonus jsem nechtěla. Tak jsem jim psala, že bych ráda zpět svůj vklad a jak je možné, že mi bonus poslali když jsem nesouhlasila s podmínkami a bonus nechtěla. A oni mi napsali, že si mam číst podmínky, že bonus dávají automaticky, a že na svůj vklad nemam nárok. Dokud nesplním ty podmínky pro ten bonus obchodováním. Je to opravdu tak? Jak bych měla postupovat dál? Moc děkuji za odpověd

  1. Petře, mohu se zeptat, jak dlouho u nich obchodujete? Protože jste tady zatím jediný, který sděluje něco kladného 🙂
   Děkuji za reakci.

 11. Dobrý deň,
  dlhšie sa rozhodujem či začať obchodovať. Zaujímala som sa už aj o Forex,no nedávno som úplne náhodne objavila link na EZtreder a opäť som začala uvažovať o obchodovaní. Mala som nejaké otázky a možno aj pochybnosti, tak som hľadala, kde sa obrátiť a našla som kdesi na stránkach EZtrader kont.mail. Dostala som túto odpoveď… kopírujem…

  Zdravím
  Budem sa snažit postupne Vám odpovedať v poradi na otázky ako ste písali.
  – Ano je jednoduche obchodovanie len sa musíte správne rozhodnút kedy vstúpit do obchodu
  – Váš link vám bude slúžiť aj na obchodovanie a aj na informovanie dalších záujemcov
  – po otvorení dostanete DEMO verziu kde si to môžete vyskúšať bez realnych penazi účet sa vám otvori na 100 000USD
  – otvoriť účet môžete s bežnou kreditnou kartou priklad VISA,Mastercard…. a na tu kartu Vám bude aj spetne chodiť Vaše peniaze
  Dufam že spm zodpovedal Vaše otázky keď budete mať dalšie kontaktujte ma.

  Nekontaktovala som, akosi podvedome som začala na internete vyhľadávať ďalšie informácie o binárnych opciach a našla som aj vašu stránku, za ktorú ďakujem.

  Dotyčný pán mi ešte poslal tento link… obuvmix.eu

  Ďakujem vesmíru, že mi nedovolil okamžite investovať…:-) a ďakujem aj Vám, že som sa dostala k týmto Vašim informáciam.

  S pozdravom

 12. Dobrý den, může někdo poradit? Na EZTrader jsem vložil po desítkách fiktivních zkoušek s obchodováním s měnou 100 Eur. Při reálném vsazení jsem viděl, že člověk nemá v tomto obchodování šanci.2x jsem to zkusil za minimum 25 Eur a vždy křivka záhadně změnila směr v můj neprospěch. Po třetí, ten stejný den, jsem dlouho čekal až se křivka u obchodu US Dolar-Euro dostatečně propadne a to se jednu chvíli stalo.Okamžitě jsem mačkal na koupení-vzestup a po každém kliknutí mě to napsalo, že momentálně to nejde. Zkoušel jsem to asi 7x. Viděl jsem jasně, že se jedná o podvod, krádež.Ten samý večer jsem se pokoušel dostat se na můj zbytek peněz s tím že na mém kontě bylo 50 Eur+ 20 Eur bonus,který mě byl automaticky připsán.Zkoušel jsem nejprve 70 a později když to nešlo a oni psali o tom bonusu o 50Eur. Taky to nebylo možné a stále píšou o tom bonusu.Nevím už jak se na moje peníze dostat. Určitě jsou tisíce ve stejné situaci.Můžete poradit? S pozdravem Karel

  1. Dobrý den, tím se potvrzuje špatná pověst EZTraderu. Co se týče vaší situace, tak EZTrader má ve svých podmínkách, že musíte otočit při obchodování výši bonusu 25krát, abyste ho mohl vybrat. Pokud ne, můžete vybrat jen zůstatek účtu po odečtení bonusu. To znamená, že jestli jste dostal bonus 20 eur a máte teď zůstatek 70 eur, můžete vybrat 50 eur. Pokud Vám odmítají vyplatit těch 50, rovnou jim pohrozte stížností regulátorovi, tedy CySecu.

   1. Dobrý den, tak asi mám podobný problém, snažím se o zrušení účtu na EZ traderu, protože v podmínkách kdesi se píše, že když se neobchoduje, tak si strhávají částku za „vedení účtu“, několikrát jsem již jim psala o zrušení a žádná odezva, účet jede dál, co s tím? Také ten CySec?

    1. Dobrý den, pokud vás takhle ignorují, zkuste jim pohrozit CySecem, když to nezabere, stížnost CySecu realizujte.

 13. Zdeňku, mám stejnou zkušenost, a 100 eur, jaké byly :-))), ale je to moje hloupost a za tu se musí platit :-(((

 14. Zdeňku, jakmile o investování na BO přemýšlíte jako o „sázce“, je něco špatně.

 15. Pozor, jsou to opravdu podvodníci! Jen jim dáte 100 EUR, které už nikdy neuvidíte a nevrátí vám ani jejich část!

  Mají totiž jednoduchý trik! Stačí kliknout na tlačítko Nahoru nebo Dolu a kurz se začne pohybovat tím směrem, aby vás nalákaly k potvrzení. Jakmile pak ale svou sázku potvrdíte, ihned se vydá opačným směrem a vy o vše přijdete.

  Stačí si porovnat tyto obrázky vpravo a vlevo. Neměl by ten kurz být vlevo i vpravo, ve stejnou dobu, stejný?
  http://pandatron.cz/eztrader.gif

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *