Zahraniční podvodné systémy na binární opce

RobotProtože Češi a zejména jejich e-mailové schránky nezůstávají ušetřené spamu na téma binárních opcí, rozhodli jsme se sepsat aktualizaci na téma zahraničních podvodných strategií a automatických obchodních systémů.

Základní poučka pořád zní: Pokud vám někdo nabízí, že vám bude vydělávat peníze zadarmo, nebo vám nabízí zadarmo strategii, která vám bude vydělávat peníze, mějte se na pozoru. Pokud je spojená s podmínkou otevřít si účet u konkrétního brokera či brokerů, je to téměř jistě podvod. Zvlášť pokud si systém nemůžete vyzkoušet předem, aniž byste někam převedli své peníze.

Ačkoliv se toto schéma u podvodů opakuje pořád dokola, neustále nám chodí nové dotazy se jmény nových podvodů, jestli náhodou tohle není ten poctivý, který bude skutečně vydělávat peníze zadarmo a při nicnedělání.

Udělali jsme si menší rešerši a narazili jsme při ní mimo jiné na stránky Autobinaryrobots.com/cs. Ta přináší doporučení robotů na binární opce, ale česká verze je jen strojový překlad, takže je dost nesmyslná. Nicméně tohle přesně je ukázka přehledu zahraničních podvodných systémů. Některé systémy dokonce nabízejí provize, když jim někdo bude přivádět nové oběti, takže také najdete hodně falešných recenzi na tyto roboty, které potvrzují jejich ziskovost, jen aby si jejich autoři vydělali na provizích.

V angličtině vznikají nové podvodné systémy na binární opce prakticky každý den, je to až neuvěřitelné, a je tedy i nemožné je všechny vyjmenovat. Ovšem pokud se budete držet poučky z úvodu tohoto článku, nenaletíte.

Vyjmenujeme alespoň několik zahraničních podvodů na binární opce, které jsou v současnosti hojně propagovány: Virtnext, Fast Cash Biz, Dow Jones Focus Group, Gold Digger, Quick Cash System, Crazy ATM, Profits Today, Safe Zone Strategy, Coffee Cash Cheat, Google Trader, Apple Bot, Binary Options Brain, XTP App, Sarah’s Confession, Real Profits, The Binary Boxer, The Samaritan System, The Currency Code, The Banker Profit System, $5K Daily Profit Club, Global Profits, Bonus Busters, Million Dollar Duplicator, Harvard Signals, Auto Profit Signals, The Aussie Method, 30 days Change, Verified Trader, Daily Profits, Overnight Profits a Searching Profits.

Je to jen zlomek všech podvodných systém, a jak už bylo řečeno, nové vznikají každý den. A znovu zdůrazňujeme, že pozitivní recenze na webech, které se jinak tváří seriózně, nebo dokonce tvrdí, že odhalují podvody, většinou nic neznamenají, ty weby se na podvodech jen přiživují.

U binárních opcí platí stejně jako u jakékoliv jiné činnosti, že se úspěchy dostaví s učením, prací a vůli uspět. Takže nezbývá než se učit a testovat, dokud si na demo účtu nepřipravíme ziskový obchodní přístup, který budeme sami obchodovat na vlastní účtu, žádný robot to za nás dělat nebude.

One thought on “Zahraniční podvodné systémy na binární opce

  1. K podvodníkům přidávám automatický obchodní systém “ overnightprofitssystem.co “ napojený na borokera “ Vision Binary “ .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *