Zahraniční podvody na binární opce 2

GPS TraderPřed půl rokem jsme zveřejnili první přehledné varování před zahraničními podvody, které se snaží přiživit na binárních opcích. Od té doby se jich objevilo velké množství nových, takže přinášíme další přehled a varování.

Princip sice zůstává pořád stejný a z našeho pohledu velmi průhledný, evidentně se ale pořád najde dost lidí, kteří uvěří, a proto vznikají nové a nové podvody, před kterými je třeba varovat. Zvlášť v dnešní době, kdy vám ve schránce začne přistávat zahraniční spam, aniž byste tušili, jak se ke spammerům dostala vaše e-mailová adresa.

Podvody občas vyprávějí zábavné příběhy, jindy neskutečně hloupé. Vždy jde o to si vymyslet něco, co vás má přesvědčit o tom, že vznikl skutečně výjimečně ziskový robot na binární opce nebo systém generující obchodní signály.

Je už naprosto běžné, že si podvodníci vedle placených herců pronajmou luxusní dům, luxusní auto nebo dokonce i letadlo. To vše proto, aby natočili co nejpůsobivější video a vy jste jim uvěřili, že jejich strategie vydělává velké peníze. A v podstatě vydělává, akorát ne strategie pro binární obchodování, ale strategie podvodu.

Vždy jde totiž pouze o reklamu určitému brokerovi, přičemž prostředkem reklamy jsou lži a nereálné sliby výdělků. Samotný obchodní systém je pak naprosto nefunkční, protože podvodníci binární opce obchodovat neumí. Proto vás nikdy nenechají ho vyzkoušet na demo účtu, nutí vás ihned obchodovat se skutečnými penězi.

Tak a teď k seznamu zahraničních podvodů, které jsou poslední dobou hodně aktivní a reklamy na ně se objevují i v českých e-mailových schránkách: The Money Glitch, Million Dollar Duplicator, Neo2, Hedge Formula, Globe Traders, AliveIn5, GPS Trader, Google Trader, Legacy Club, Free Money Guaranteed System, Autotrader Alpha Millionaire Dream, Binadroid, Million Dollar Challenge, Fast Cash Biz, Drexel Code, 30 Day Change, Copy Buffett, Amissio Formula, Dream Profits, Domion Effect, Safe Cash System, Algo Trading Bot, WinWinSignals, Lie Detector Millionaire, Safe Income, Profit Insider Pro, Triana Soft, My 1st Online Payday, 1K Daily Profits, Tauribot.

Opět se nejedná o seznam vyčerpávající, podvodů je mnohem více a každý den bohužel vznikají nové.

2 thoughts on “Zahraniční podvody na binární opce 2

  1. Dobry den, zajimalo by me, zda jde vlastne trestne stihat takove podvodniky a pokud ne, proc za takoveto jednani podvodniku neni odpovedny broker, ktereho podvodnici doporucuji?

    1. Dobrý den, můj názor je, že stíhat je lze, ale je to extrémně obtížné, protože skrývají svojí identitu. Ve Francii nedávno padl trest ze strany regulátora za to, že si broker nepohlídal, jakým způsobem mu partner přivádí klienty (také využíval nereálné sliby), takže i to je možné. Ale obávám se, že kapacitně zůstávají podvodníci napřed před regulací, nové podvody vyrábějí každý den, umísťují je na servery ve třetích zemích, u kterých se těžko zjišťuje majitel, lidi většinou tlačí k anonymním brokerům…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *