ZÁKEŘNÝ PODVOD: Option Robot recenze

binary-option-robotPřed Option Robot jsme varovali už v našem přehledu zahraničních podvodů. Díky svému překladu do češtiny si teď zasloužil speciální recenzi.

Binary Option Robot (OptionRobot.com) je, jak jeho název napovídá, robot pro obchodování binárních opcí. To znamená program, který bude za vás sám otevírat obchody na základě vlastních signálů, které si sám vygeneruje.

V podstatě tedy nemusíte nic dělat, jen spustíte program a čekáte, s jakými výsledky bude obchodovat za vás.

Podle prezentace má robot úspěšnost 83 %, což by znamenalo velké zisky.

Option Robot podvod

Binary Option Robot patří mezi ty nejzákeřnější podvody, které zneužívají binární opce. A to protože využívá demo, které falšuje výsledky, aby vyvolalo dojem, že je program opravdu ziskový. Ale není.

optionrobotFunguje úplně stejně jako nedávno recenzovaný Dual Robot. A není to náhoda, protože oba programy používají stejnou aplikaci, viz. obrázek. Je to aplikace, která se bohužel dá koupit jako white label software. Podvodníci ji tedy hromadně kupují a neustále pouštějí na veřejnost pod novými jmény.

Tento software jsme viděli u bezmála desítky podvodů, máme s ním velké zkušenosti, a obáváme se, že další budou neustále přibývat. Další problém je, že spousta webů jim publikuje falešné recenze a doporučují ho.

Jak demo falšuje výsledky, jsme zachytili na video v předchozí recenzi, takže se na ni můžete podívat. Netřeba zdůrazňovat, že reálné výsledky jsou zcela odlišné, se skutečnými penězi Option Robot prodělává.

Jak to funguje

vysledkyKromě toho, že je Binary Option Robot podvod, je poměrně úsměvné, jak údajně funguje. Podle prezentace máte na výběr ze tří možností pro money management a z šesti indikátorů, u kterých můžete navíc volit různá nastavení. To představuje minimálně stovky různých kombinací, přesto má být robot pořád ziskový!

To je jako byste řekli, že vůbec nezáleží na tom, podle čeho a kdy budete vstupovat do obchodů s binárními opcemi, protože tak jako tak budete mít úspěšnost 83 %. To je pochopitelně naprostý nesmysl.

Ziskový obchodní systém je věcí pečlivého vyladění všech parametrů do určité podoby, kterou pak musíte držet, aby byly výsledky pozitivní. Takže pokud by robot skutečně fungoval, nesměl by vám umožňovat volit různé ukazatele a jejich nastavení. Tolik k povědomí podvodníků o skutečném binárním obchodování.

A teď ještě něco k tomu, jak robot skutečně funguje. Opět je to jen placená propagace určitých brokerů, proto vás program donutí otevřít si nový účet u jednoho z předem určených brokerů. Budete to muset udělat prostřednictvím programu. Nemůžete použít žádný stávající účet, i kdybyste ho měli u brokera z nabídky robota. A nemůžete si ten účet napojit na robota jinak, než přes program.

V tomto ohledu začínáme trochu pochybovat o brokerovi Stockpair, protože to není poprvé, co vidíme, že přijímá nové zákazníky od podvodníků, takže se pravděpodobnost, že se jedná o přehlédnutí, výrazně zmenšuje.

Závěr

Binary Option Robot je zákeřný podvod, který se vás snaží oklamat falšováním demo výsledků. Pokud mu uvěříte a necháte ho obchodovat se svými penězi, prodělá vám je.

Můžete si to sami ověřit na skutečném demo účtu zdarma u regulovaného brokera. Takové demo je třeba používat pro simulaci a učení, abyste se naučili obchodovat ziskově.

Zapomeňte na všechny roboty, kteří vám mají vydělávat peníze zadarmo, jsou to podvody.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *