ZÁKEŘNÝ PODVOD: Bitcoin Revolution recenze

Bitcoin Revolution recenze

V naší recenzi Bitcoin Revolution odhalujeme pravdu o tomto investičním podvodu, který nikdy nedoporučil Petr Kellner ani žádná jiná známá osobnost.

Náš podrobný test odhalil všechny důležité informace o Bitcoin Revolution: co to je, jak to funguje a že není doporučován nikým ani žádným televizním pořadem či jiným médii, protože je to naprostý podvod.

Co je to Bitcoin Revolution

Bitcoin Revolution je obchodní systém pro kryptoměny. Je plně automatizovaný, proto může bez vašeho zásahu obchodovat s bitcoinem, etherem, bitcoinem cash a dalšími tokeny na vašem účtu.

Bitcoin Revolution (také Bitcoin Revolution 2) uvádí na své oficiální webové stránce tyto klíčové vlastnosti:

 • aplikace je určena pro automatické obchodování
 • má 99,4procentní úspěšnost (vyhrává téměř každý obchod)
 • jeho výhodou oproti konkurenci je vyšší rychlost exekuce obchodů
 • velmi vysoká konzistence
 • získal několik nezávislých ocenění
 • vyžaduje pouze 20 minut práce denně

Kolik peněz můžete s touto obchodní aplikací vydělat? Oficiální stránka tvrdí, že s Bitcoin Revolution vyděláte alespoň 1100 USD za den a že někteří členové vydělali svůj první milion za pouhé dva měsíce.

Bitcoin Revolution a Bitcoin Revolution 2 jsou k dispozici v České republice a na Slovensku, ale také v ostatních zemích Evropské unie a v podstatě celého světa. Registrovat se může kdokoli. Tento software jednoduše cílí na lidi z celého světa.

A cena je všude stejná, stojí 0 dolarů. Znamená to, že za členství ve skupině Bitcoin Revolution a získání přístupu k obchodní platformě nemusíte platit nic.

Je Bitcoin Revolution poctivý program?

Bohužel ne, Bitcoin Revolution není poctivý. Ve skutečnosti jde o podvod, protože všechny informace, které najdete na jeho webových stránkách, jsou falešné (fake). Tato obchodní aplikace nevyhraje 99,4% obchodů, ve skutečnosti ztrácí peníze.

Skutečnost, že Bitcoin Revolution není poctivý program, potvrdil regulační úřad MFSA z Malty. Regulátor uvedl nejen to, že se jedná o neautorizovanou investiční službu, ale také, že je pravděpodobné, že jde o mezinárodní kryptoměnový podvod.

Bitcoin Revolution podvod

MFSA má naprostou pravdu, protože Bitcoin Revolution je opravdu podvod. Byl navržen tak, aby vydělával peníze, ale nikoli vám, pouze podvodníkům, kteří ho provozují. Využívá lstivé triky k získání vašich peněz, vysvětlíme je v této recenzi.

Jedinou věcí, která se stane, pokud se zaregistrujete do Bitcoin Revolution, je to, že ztratíte všechny peníze, které vložíte do tohoto systému automatického obchodování. Naše hodnocení vychází z osobních zkušeností, zpětné vazby od skutečných uživatelů, diskuzí ve fórech a následujících důkazů.

Starý podvod s novým názvem

Bitcoin Revolution je jen jeden podvod v obrovské podvodné síti. Podvodníci jsou už tak líní, že pouze kopírují jeden podvod znovu a znovu, jediná věc, se kterou se obtěžují, je změna jména. Všechno ostatní zůstává stejné.

Stejný podvodný systém byl vydán pod mnoha různými jmény, několik příkladů najdete v našich recenzích Bitcoin Era, Bitcoin Trader a Bitcoin Loophole.

Na našem obrázku níže najdete další příklady tohoto podvodu. Jak vidíte, jsou totožné, používají stejný design webových stránek, stejné video, zkušenosti stejných uživatelů. Když o tom mluvíme…

Bitcoin Revolution podvod

Uživatelské zkušenosti s Bitcoin Revolution

Oficiální web Bitcoin Revolution vystavuje zkušenosti údajných uživatelů, které vypadají velmi dobře. Lidé sdílejí své příběhy o tom, kolik peněz vydělali pomocí této aplikace. Ale jsou úplně falešné.

Za prvé, lidé, které vidíte na obrázcích, nejsou skutečnými uživateli systému, protože tyto obrázky jsou fotografie z fotobanky. Tuto skutečnost dokládáme na následujícím obrázku. Všechno je fiktivní, neexistují skuteční uživatelé se zisky, protože aplikace Bitcoin Revolution přichází o peníze při obchodování s kryptoměnami.

Zkušenosti

Platforma Bitcoin Revolution

Přístup k platformě Bitcoin Revolution je velmi snadný. Během procesu registrace budete muset pouze uvést své jméno, e-mail a telefonní číslo. Poté budete automaticky přihlášeni do platformy a budete ji moci začít používat. Ale nedělej to!

Bitcoinová Revolution aplikace je velmi nebezpečná takovým způsobem, že ani nemusíte získat podezření. Špinavý trik používá ve svém demu. Protože demo režim používá fiktivní ceny, což znamená, že výsledky, které uvidíte při testování, nelze replikovat ve skutečném obchodování.

Jinými slovy, Bitcoin Revolution demo je falešné, neukazuje skutečný výkon aplikace. Je velmi zavádějící a může zmást všechny lidi, kteří nemají zkušenosti s obchodováním s kryptoměnami. Víme to také proto, že stejnou aplikaci používají i jiné podvody, například Bitcoin Superstar, viz. náš obrázek níže.

Je to velmi zrádné, protože můžete prozkoumat aplikaci Bitcoin Revolution, důkladně ji otestovat v demo režimu a dojít k závěru, že je zisková. Ale pak, až ji přepnete do obchodování se skutečnými penězi, budete šokováni, jak to může být tak špatné, jak rychle ztrácí peníze.

Platforma - aplikace

Jak funguje Bitcoin Revolution – pravda

Podvod Bitcoin Revolution funguje velmi jednoduchým způsobem. Během procesu registrace pro vás vytvoří obchodní účet u neregulovaného brokera, který jim pomůže ukrást vaše peníze.

Nejprve získáte přístup k obchodní platformě, která vám umožní vyzkoušet si ji v demo režimu. Uvidíte hodně zisků, ale jak jsme právě vysvětlili, tyto zisky budou zcela falešné. Pokud spadnete do této pasti, budete si myslet, že vám systém může vydělat skutečné peníze.

Přepnete tedy aplikaci Bitcoin Revolution do reálného režimu. Ale bude tu jedna podmínka, budete muset vložit nejméně 250 dolarů na účet u neregulovaného makléře, kterého pro vás vybrali. Nebudete si moci vybrat jinou společnost, budete muset poslat své peníze konkrétní firmě.

A takhle ukradou vaše peníze – přesvědčí vás, abyste je poslali pochybnému brokerovi, se kterým spolupracují. Všechny vaše vklady do Bitcoin Revolution budou ztraceny.

A může to být ještě horší, protože podvodníci vás začnou obtěžovat, budou požadovat další vklady. Budou tvrdit, že pokud chcete vydělat skutečné peníze, musíte jim poslat více. Mohou vám dokonce ukázat zisky na vašem obchodním účtu, ale budou falešné, nikdy nebudete moct nic vybrat.

Mohou vás také požádat, abyste jim zaplatili falešné daně. Budou používat všechny možné lži, jen aby vás přiměli poslat více peněz. V zásadě je to loupež, ale nemůže se stát, pokud nespolupracujete.

Jak zůstat v bezpečí

Pokud chcete zůstat v bezpečí vůči Bitcoin Revolution, vůbec se do tohoto programu neregistrujte. Nejdůležitější věcí je nikdy jim neposlat žádné peníze. Neposkytujte jim údaje o své kreditní kartě a neudělujte jim vzdálený přístup k počítači pomocí jakéhokoli softwaru.

V podstatě se prostě vyhněte Bitcoin Revolution úplně, nereagujte na nabídku. Nekomunikujte s lidmi, kteří ho propagují.

Skutečná uživatelská zkušenost s Bitcoin Revolution

Protože podvod Bitcoin Revolution existuje v různých verzích již dlouhou dobu, od jeho uživatelů víme, jak skutečně funguje a co se stane jeho obětem.

Pokud se zaregistrujete do tohoto systému, můžete očekávat pouze nátlak, abyste na obchodní účet vložili co nejvíce peněz. Podvodníci vás budou tlačit, abyste jim poslali co nejvíc můžete. Slíbí vám obrovské zisky a budou vás nutit získat peníze ze všech možných zdrojů.

Když vložíte peníze do tohoto systému, mohou nastat dvě věci. Buď z vašeho účtu rychle zmizí, nebo uvidíte, že se hromadí falešné zisky. Ať už se stane cokoli, podvodníci to použijí jako argument k tomu, aby vás tlačili k dalším vkladům. Jakmile dospějí k závěru, že od vás dostali vše, co mohli, nechají si všechny vaše peníze a přestanou komunikovat.

Pak budete mít potíže dostat své peníze zpět. Zjistíte, že není jasné, kdo vlastní Bitcoin Revolution, kdo ho provozuje a kde jsou vaše peníze.

Dejte si pozor na falešné recenze Bitcoin Revolution. Když vidíte pozitivní hodnocení tohoto systému, můžete si být jisti, že je podvodné a placené podvodníky, kteří provozují Bitcoin Revolution.

Nenechte se zmást hezky vypadajícími články, které dokumentují doporučení známých lidí či světových televizních pořadů. Podvodníci jsou v tomto velmi vynalézaví a jejich představivost nezná hranic.

Vždy se dá ale odhalit, že se jedná o podfuk. Stačí si pozorně prohlédnout danou webovou stránku a zkontrolovat její adresu v internetovém prohlížeči. Takto najdete detaily, které prozradí podvrh.

Bitcoin Revolution v médiích

Obvyklým trikem podvodníků je předstírat, že Bitcoin Revolution byl všude v televizi, v online časopisech a že je podporován mnoha celebritami. Ale není to pravda.

Bitcoin Revolution zcela určitě nebyl v České televizi v pořadu Interview ČT24 ani v TV Prima. Určitě o něm nikdy nehovořil Daniel Takáč, určitě ho nedoporučuje Andrej Babiš, Petr Kellner, Zdeněk Bakala, Pavel Nedvěd ani Daniel Křetínský.

To samé platí pro jména jako Roman Skamene, Bolek Polívka, Gustav Bubník, Milan Lasica, Jaroslav Haščák, Boris Kollár a Peter Sagan – s Bitcoin Revolution nemají nic společného.

Jakýkoliv článek tvrdící opak je fake. Podvodníci je tvoří ve velkém, imitují design webů seriózních médiích, použijí skutečné fotky celebrit, ale příběhy si zcela vymyslí. A jména známých lidí zneužívají další a další, takže není možné zde prezentovat jejich úplný výčet.

V zahraničí Bitcoin Revolution s oblibou zneužívá jména jako Elon Musk, Bill Gates a Richard Branson.

Platí a vždy platit bude: Bitcoin Revolution nedoporučuje žádná známá osobnost, nikdy nebyl v televizi ani v žádných novinách.

Ve skutečnosti byla některá z těchto falešných asociací mezi bitcoinovou revolucí a slavnými lidmi veřejně vystavena v médiích jako The Straits Times a U.Today.

Podvedl vás Bitcoin Revolution? Udělejte tohle

Pokud jste naši recenzi Bitcoin Revolution našli příliš pozdě a tento program vás již obral o peníze, můžete je zkusit získat zpět.

Následujte tyto kroky:

 1. Podívejte se na výpis z vašeho bankovního účtu a zjistěte, jak a komu jste peníze poslali. Než se pokusíte je získat zpět, musíte vědět, kdo je má.
 2. Ve většině případů budou vaše peníze u brokera, ke kterému vás Bitcoin Revolution poslal. Pokud se můžete přihlásit ke svému obchodnímu účtu u tohoto brokera, udělejte to a odešlete žádost o výběr peněz.
 3. Pokud jsou peníze pryč nebo se nemůžete přihlásit, kontaktujte brokera a řekněte mu, že chcete své peníze zpět.
 4. Pokud makléř odmítne, řekněte, že podáte stížnosti a zažádáte se o vrácení transakce vkladu.
 5. Pokud předchozí krok nepomůže, pokračujte a zkuste stornovat své vkladové transakce.
 6. Pokud byl vklad proveden platební kartou, vysvětlete své bance, že jste byli podvodeni, a požádejte o zpětné zúčtování (chargeback).
 7. Pokud jste použili jinou platební službu (elektronická peněženka apod.), odešlete stejnou žádost tomuto poskytovateli.
 8. Pokud byl vklad odeslán bankovním převodem, je to nejobtížnější typ transakce vrácení. Zeptejte se své banky, jestli se dá něco dělat. Můžete také kontaktovat banku příjemce.
 9. Pokud nic nepomůže, posledním krokem by byla skutečná stížnost úřadům, případně trestní oznámení. Můžete také požádat o radu Českou národní banku (Národnú banku Slovenska) coby finančního regulátora.

Jak smazat účet Bitcoin Revolution

Pokud jste se zaregistrovali do Bitcoin Revolution, je také důležité smazat váš účet. Nejprve se pokuste získat zpět své peníze, jak jsme vysvětlili v předchozím odstavci.

Poté požádejte makléře, který měl vaše peníze, o smazání vašeho účtu. Pokud najdete jakékoli kontaktní informace o lidech, kteří provozují Bitcoin Revolution, kontaktujte je se stejným požadavkem.

Problém je v tom, že jednáte s podvodníky, takže vaše šance na smazání vašeho účtu nejsou moc velké. Proto musíte vyhodnotit rizika.

Pokud mají údaje o vaší platební kartě, je lepší tuto kartu zablokovat a nechat vaši banku vydat novou. Pokud mají podvodníci kopie vašeho občanského průkazu nebo pasu, je obtížné posoudit, jaké velké riziko to je, možná budete chtít získat i tyto dokumenty nové.

Odstranění účtu Bitcoin Revolution není snadné, protože podvodníci nerespektují zákony, ale určitě to stojí za pokus. Udělejte, co bude možné.

Pokud se vám nepodaří smazat váš účet u Bitcoin Revolution, nezoufejte. Pravděpodobně dostanete mnoho nových nabídek na investování peněz do podvodů, ale není to konec světa.

Bitcoin Revolution – hodnocení

Náš podrobný test prokázal, že Bitcoin Revolution je podvod. Jedná se o podvodný systém, který je navržen tak, aby získal peníze od vás a nedal vám na oplátku nic. Musíte se od něj držet dál.

Pokud máte zájem o legitimní kryptoměnové obchodování, začněte na demo účtu zdarma u regulovaného makléře. Získáte virtuální peníze na vyzkoušení všeho bez rizika.

Pokud se rozhodnete investovat skutečné peníze, ujistěte se, že rozumíte rizikům a že máte solidní strategii.

Pomozte nám varovat ostatní lidi před tímto bitcoinovým revolučním podvodem a podělte se o naši recenzi.

Často kladené otázky

Je Bitcoin Revolution podvod?

Ano, Bitcoin Revolution je podvod. Je to naprostý podfuk, který chce, abyste poslali peníze podvodnému makléři. Nikdy vám nic nevydělá.

Je Bitcoin Revolution bezpečný?

Ne, Bitcoin Revolution není bezpečný. Jedná se o neautorizovanou investiční službu, která vystaví vaše osobní údaje a peníze vysokému riziku.

Je Bitcoin Revolution skutečný?

Ne, Bitcoin Revolution není skutečný. Nemá žádnou skutečnou obchodní aplikaci, je to jen podvod plný falešných informací o snadných ziscích.

Kdo stojí za Bitcoin Revolution?

Za Bitcoin Revolution stojí podvodníci. Protože velmi dobře vědí, co dělají, skrývají svou identitu, aby bylo obtížné je dostihnout.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Revolution
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Bitcoin Revolution
Cena:
CZK 5650
Dostupnost:
Available in Stock

5 thoughts on “ZÁKEŘNÝ PODVOD: Bitcoin Revolution recenze

 1. Zdravím, nemohol by som sa s adminom kontaktovať ? Moc by mi to pomohlo je mi to seba zle že som takto naletel a poslal tam 200 eur .

  1. Zdravím, bohužel nevím, jak bych mohl pomoct. Zkuste se poradit se svojí bankou, jak byste mohl získat peníze zpět.

 2. To čo som si teraz prečítal tak už konečne verím že i ja som ako blbec naletel podvodníkom.Investoval som do nich 240 eura a teraz viem že ich asi už neuvidím.Budem musieť zaisť tiež do banky a poradiť sa ako dostať eura späť alebo čo s kartou.Keď som sa k nim prihlásil tak hovorili lámanou slovenčinou hoci bolo tel.číslo Bratislava.Aspoň bolo pod číslom napísané že Bratislava.Keď sa mi ozývali tak vždy bolo inakšie tel.číslo.Na žiadne s týchto čísiel sa nedá dovolať.A keď dostali eurá tak už hovorili iba po nemecky alebo anglicky a keď som im hovoril že im nerozumiem , tak mi položili telefón.To sa opakovalo viac krát a stále to isté a vždy iné a iné tel.číslo,hoci to bol ten istý človek ktorý sa mi predstavil ako môj maklér zástupca pre obchodovanie.Mohol by som okolo tohto napísať veľa ale už ma to nebaví lebo som dôchodca a prišiel som o viac ako polovicu dôchodku.Tak že ste mi otvorili oči.

 3. Dekuji ze komentar ac uz jsem o penize prisel. Jen me mrzi ze jsem si clanek precetl o den pozdeji. Nastesti to bylo jen 2500kc misto 250eur.zustale penize jsem vybral a v pondeli se jedu poradit do banky co s tim a jestli pozadat o novou kreditni kartu jak doporucujete v clanku. Zkratka jsem si podle jejich recenzi pekne nabehl.(skoda tech 2500kc) mohl jsem je vyuzit mnohem lepe ale mohl to dopadnout i hure. Takze diky moc.

  1. Co se týče té platební karty, tak se podívejte, komu a jak jste peníze poslal. Jestli to bylo přes nějakou standardní platební bránu (Comgate, PayU apod.), tak bych obavy neměl. Ale jeslti jste údaje k platební kartě zadával na nějaké stránce, která patří kdovíkomu, tak je asi na místě výměna karty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *