ZÁKEŘNÝ PODVOD: Bitcoin Revolution recenze

Tato recenze Bitcoin Revolution vás jednoznačně přesvědčí o tom, že byste s tímto podvodem neměli investovat žádné peníze.

Bitcoin Revolution recenzeReklamy na podvodné investiční systémy jsou stále běžnou věcí. Na základě osobních zkušeností musíme bohužel konstatovat, že když provozovatele webu upozorníme na to, že se na jeho stránkách zobrazuje reklama na podvod, setkáme se pouze s ignorováním.

I to je případ programu Bitcoin Revolution, jenž je předmětem této recenze. Různé reklamy vás budou posílat na články, ve kterých se dočtete, jak například Daniel Takáč, Pavel Nedvěd, Daniel Křetínský, Roman Skamene, Gustav Bubník, Petr Kellner, Zdeněk Bakala nebo Bolek Polívka vydělali velké peníze díky Bitcoin Revolution, přičemž se o tyto své zkušenosti podělili v pořadu Interview 24 České televize.

Tento program údajně dokáže sám obchodovat na kryptoměnových trzích a vydělávat miliony korun, přičemž ho můžete získat zcela zadarmo. To zní zcela logicky a reálně, že?

Bitcoin Revolution podvod

Poslední věta předchozího odstavce byla pochopitelně míněna sarkasticky, miliony vám nikdo zadarmo vydělávat nebude, ani stovky tisíc, ani desítky tisíc, ani tisíce korun. Když tento holý fakt přijmete, vyhnete se tak spoustě podvodů, jako je Bitcoin Revolution, které číhají na každém internetovém rohu.

Další věci vyžadují už trochu zkušeností, abyste je odhalili. Když vám autoři programu tvrdí, že má 99,4 % obchodů ziskových, může se vám to zdát jako uvěřitelné číslo, ale je to naprostá utopie. Žádný burzovní obchodní systém na světě nevyhrává 99,4 % obchodů, leda možná ty nelegální, které někteří brokeři používali a možná ještě používají na předbíhání objednávek klientů.

Bitcoin Revolution zkušenosti a recenze

Bitcoin Revolution zkušenostiJedna věc, na kterou je třeba si dávat zásadní pozor u Bitcoin Revolution a obdobných programů, jsou zkušenosti a recenze uživatelů. Protože jak už bylo řečeno, podvodníci neváhají vytvářet fiktivní recenze vlastních programů, aby vás přesvědčili.

A to nejen na samostatných webech, jako jsou ty výše uvedené s falešnými články o známých osobnostech, ale také přímo na webu samotného programu.

Podívejte se na náš obrázek a uvidíte, že Bitcoin Revolution zkušenosti uživatelů prezentované na stránce tohoto programu jsou falešné (fake), byly vytvořeny pomocí obrázků z fotobanky.

Obchodní výsledky

Obchodní výsledky jsou falešnéV neposlední řadě je třeba upozornit také na falešné obchodní výsledky Bitcoin Revolution podvodu. Najdete je na webu programu ve formě tabulky, která se údajně aktualizuje v reálném čase.

Ve skutečnosti jsou to ale jen náhodně generovaná pozitivní čísla, která nemají s obchodováním nic společného. Zkrátka další fikce.

Pravda

Na závěr této Bitcoin Revolution recenze vysvětlíme, jak tento podvod funguje. V podstatě nijak nevybočuje z řady ostatních zločinných programů tohoto typu. Při registraci vám bude řečeno, že program nebude funkční, dokud nevložíte peníze na účet u určitého brokera.

Broker to bude neregulovaný a podvodný, a pochopitelně bude spolupracovat s podvodníky, kteří tento obchodní program nabízejí. Společně se tato banda internetových loupežníků pak podělí o peníze, které se jim podaří společnými silami z vás vytáhnout.

A můžete se spolehnout na to, že se nezastaví u vašeho prvního vkladu, budou na vás neustále zkoušet různé triky, aby z vás dostali co nejvíce peněz. Přičemž vás samozřejmě nikdy nenechají nic vybrat.

Závěr Bitcoin Revolution recenze

Dokázali jsme, že je Bitcoin Revolution podvod, kterému je třeba se vyhnout, pokud nechcete přijít o peníze. Se skutečným obchodováním má pramálo společného.

Pokud si chcete vyzkoušet obchodování kryptoměn, začněte na demo účtu u regulovaného brokera s virtuálními penězi.

Skutečné peníze můžete investovat, pouze až budete mít připravenou solidní strategii a budete rozumět rizikům.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Revolution
Hodnocení:
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *