ZÁKEŘNÝ PODVOD: Dual Robot recenze

recenzeV této recenzi Dual Robot vysvětlíme, proč se jedná podvod, o kterém byste při obchodování binárních opcí neměli ani uvažovat.

Prezentace Dual Robot je jako z pohádky. Jedná se o program, který bude obchodovat binární opce za vás, přičemž vám během prvního měsíce údajně dokáže vydělat 10 tisíc dolarů.

Program je plně automatizovaný, má údajně úspěšnost 89,7 % a poskytuje demo verzi zdarma. A aby toho nebylo málo, celý program je v plné verzi také zadarmo, takže můžete zbohatnout zcela zadarmo, a to se vyplatí! Nebo ne?

Dual Robot podvod

robotDual Robot samozřejmě je podvod, a to hodně zákeřný. Tento typ programů dobře známe a konkrétně s tímto robotem máme rozsáhlé zkušenosti, protože jsme testovali několik jeho verzi pod různými názvy.

Konkrétně se jedná o to, že demo, které Dual Robot obsahuje, falšuje výsledky. V některých verzích tohoto programu manipuluje s cenami, které se alespoň blíží těm reálným, ovšem v této verzi si hraje se zcela nesmyslnými čísly, které mění tak, aby program generoval zisky.

Podívejte se na obrázek a video, kurzy EUR/USD 5,0211 nebo GBP/USD 5,8387 jsou naprosto k smíchu a na míle vzdálené skutečným hodnotám!

Kdo s burzovním obchodováním nemá žádné zkušenosti, může při zkoušení tohoto programu snadno podlehnout dojmu, že když demo generuje zisky, bude Dual Robot ziskový i se skutečnými penězi. Založí si proto účet u brokera, který mu ten program vnutí, pošle na něj peníze a nechá robota dál obchodovat.

Jenomže ouha, na skutečném účtu už nejde manipulovat s cenami a výsledky, takže se dostaví ztráty a váš obchodní kapitál rychle zmizí.

Falešné demo, jaké tento program používá, je jedna z nejhorších lstí, které podvodníci využívají.

Recenze

recenzeMožná se ale ptáte, co ti lidé, kteří říkají, že s Dual Robot vydělávají peníze? Uvidíte je ve videích přímo na webu toho programu. Jsou to samozřejmě všechno falešné recenze a zkušenosti.

Jedná se o najaté herce, kteří na kameru jen přečetli text, za který dostali zaplaceno. Možná budete překvapeni, když vám řekneme, že tyto lidi bez svědomí si může najmout kdokoliv za pouhých 5 dolarů, aby mu vychválili cokoliv, aniž by s tím měli jakékoliv reálné zkušenosti.

Platí to i tady, s Dual Robotem tito lidé nepřišli ani do kontaktu, jsou to prostě podvodníci. Důkaz na obrázku.

Jak to funguje

Poslední otázka, která vás zřejmě napadne, je proč tohle všechno podvodníci dělají, proč rozdávají zadarmo program, který musel někdo vytvořit a který prodělává peníze?

Je to jednoduché, jedná se podlé nahánění nových zákazníků určitým brokerům, kteří jsou za to ochotní platit. Prostě klamavá reklama. Proto má ten program všechno zabudované, když si budete chtít otevřít účet u brokera, budete to muset udělat přes funkci Dual Robot, všechno je propojené a nedostanete na výběr z jiných společností.

Shrnutí

Dual Robot je podvod, který se snaží oklamat demo účtem, který falšuje výsledky. Ve skutečnosti ale tento program prodělává peníze, zahraniční zkušenosti hovoří jasně.

Pokud máte zájem si vyzkoušet, jak se s binárními opcemi vydělávají peníze, zkuste si skutečné demo zdarma u regulovaného brokera, které poskytuje reálné výsledky.

Na něm uvidíte, co všechno se musíte naučit, než budete moct přistoupit k investování skutečných peněz.

One thought on “ZÁKEŘNÝ PODVOD: Dual Robot recenze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *